کدخبر: 433114 ارسال پرینت 3

رکنا: فدراسیون فوتبال قطر برنامه چهار بازی تدارکاتی پایانی خود قبل از سفر به امارات برای حضور در جام ملت های آسیا 2019 را اعلام کرد.

تدارک گسترده میزبان جام جهانی برای حضور در ترونمنت بزرگ جام ملت های آسیا 2019 با بازی تدارکاتی مقابل ایران در دوحه به پایان می رسد تا اعضای کاروان این تیم اوایل ژانویه 2019 راهی دبی محل اسکان خود در جام ملت ها شوند.

بنا به اعلام فدراسیون فوتبال قطر، عنابی ها روز 31 دسامبر (10 دی 97) از ساعت 20:30 به وقت تهران در ورزشگاه مدرن خلیفه شهر دوحه میزبان تیم ملی ایران خواهند بود تا شاگردان سانچز اسپانیایی جدی ترین محک خود قبل از ورود به جام ملت ها را مقابل شاگردان کارلوس کی روش پشت سر بگذارد.

نکته جالب این که فدراسیون فوتبال قطر قبل از رویارویی با ملی پوشان ایران سه بازی تدارکاتی ظرف مدت یک هفته برای این تیم در نظر گرفته که به ترتیب مقابل اردن 23 دسامبر، قرقیزستان 25 دسامبر و الجزایر 27 دسامبر خواهد بود تا برنامه فشرده تدارکاتی خود را به این شکل پایان دهد.

قطری ها همچنین در آخرین اردوی آماده سازی خود قبل از ماه دسامبر از 11 نوامبر اردوی 10 روزه ای در شهر لوزان سوئیس برپا خواهند کرد تا طی دو فیفادی این ماه مقابل سوئیس همین طور ایسلند به میدان بروند.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها