خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 433014 ارسال پرینت 9

رکنا: سرمربی میلان از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر اودینزه راضی است. او درباره اخراجش و همچنین آسیب دیدگی ایگواین هم سخن به میان آورد.

میلان در آخرین بازی هفته یازدهم رقابت های سری A در خانه اودینزه به میدان رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود روسونری پایان رسید.

میلان با پیروزی که در این دیدار به دست آورد به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

گتوزو در پایان بازی گفت: چند بازیکن مصدوم داشتیم و همین کار ما را سخت کرد اما خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز را کسب کنیم. با شایستگی به پیروزی رسیدیم. اودینزه از نظر بدنی تیمی بسیار قدرتمند است.

او درباره آسیب دیدگی ایگواین گفت: ایگواین از ناحیه پشت احساس درد کرد. او پیش از این هم حدود 7-8 سال پیش عمل جراحی کرده بود. به نظر می‌رسد که آسیب دیدگی او جدی نباشد. امیدوارم که هر چه سریع‌تر به ترکیب تیم برگردد.

گتوزو سرمربی میلان بعد از گلی که رومانیولی در دقایق پایانی بازی به ثمر رساند از بازی اخراج شد. او به خاطر اعتراض شدید به کمک داور به خاطر لغو گل از بازی اخراج شد اما در نهایت VAR به داد میلان رسید و این گل را قبول کرد. سرمربی میلان درباره اعتراضش به داوری و اخراج گفت: به طرف کمک داور رفتم که پرچم زد. من منطقه مربیان را ترک کردم و براین باور هستم که اخراجم عادلانه بود.

گتوزو در پایان سخنان خود گفت: باید در دیدارهای بعدی خود از جان مایه گذاریم. کسب امتیاز به راحتی به دست نمی آید. بازی حساسی برابر رئال بتیس پیش رو داریم. خط دفاعی ما امروز خوب کار کرد و امیدوارم که این بازی های خوب ادامه داشته باشد. پیروزی های که به دست می آوریم به ما ثابت می کند که توپ 100 کیلو گرم نیست و شانه های ما هم به خاطر فشار شکسته نمی شود. باید به خود باوری برسیم.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند