یکی از سخت ترین و عذاب آورترین صحنه های دیدار دو تیم پرسپولیس و کاشیما به دقایقی مربوط می شد که شجاع خلیل زاده، با عصبانیت اعتراض های شدید و پایان ناپذیر به دنبال درگیری با بازیکنان حریف بود. درگیری هایی که هر کدام از آنها هواداران پرسپولیس را غرق در استرس می کرد و ترس از دست دادن این بازیکن در دیدار تهران را یادآور می شد.

کارشناس داوری فوتبال ایران، نوید مظفری درباره واکنش های شجاع خلیل زاده می گوید: شجاع خلیل‌زاده به دلیل رفتارهایی که در دقایق پایانی انجام داد می‌توانست کارت زرد دوم را بگیرد و اخراج شود. متأسفانه رفتارهایی که بازیکنان ما انجام می‌دهند،‌ سنجیده نیست و باهوش عمل نمی‌کنند. نمی‌دانم واقعاً این همه اعتراض بازیکنان پرسپولیس برای چیست؟ وقتی داور خطا می‌گیرد دیگر نباید اعتراض کرد، ژاپنی‌ها هم خطا می‌کردند، اما دیگر اعتراضی انجام نمی‌دادند.

به این ترتیب هواداران پرسپولیس باید خوشحال باشند یکی از مدافعان اصلی خود را برای دیدار برگشت بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا از دست ندادند و طبیعتا خلیل زاده نیز قطعا به این امر واقف است که واکنش هایی این گونه به ضرر همه هواداران و تیم خودی منتهی می شود.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟