گادوین منشا پس از شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز اظهار داشت: واقعا بازی سخت و سنگینی را در خانه کاشیما برگزار کردیم. در 30 دقیقه اول خیلی بهتر از کاشیما بودیم و فرصت های خوبی هم برای گلزنی داشتیم که متاسفانه موقعیت‌ها را از دست دادیم.

وی ادامه داد: به نظر من وقتی چند فرصت طلایی را از دست دادیم همین فرصت سوزی ها باعث شد که کمی عصبی شویم. در کل نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه دوم با 2 اشتباه 2 گل خوردیم.

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس تاکید کرد: گل اول کاشیما روی یک اشتباه به ثمر رسید و گل دومی هم که خوردیم خیلی ساده بود که نباید در فینال لیگ قهرمانان چنین گلی زده شود.

وی در مورد اینکه نظرش درباره داوری مسابقه چیست، گفت: من دوست ندارم اکنون که یک بازی دیگر در آزادی Freedom باقی مانده است در مورد داور بازی صحبت کنم.فوتبال همین است و اتفاقات داوری نیز در این وجود دارد.بازی برگشت مانده است و خیلی امیدوارم که در آزادی با حمایت همه جانبه هواداران به بازی برگردیم.

منشا خاطرنشان کرد: من به برگشت امیدوارم چون معتقدم با تلاش مضاعف می توانیم این باخت را جبران کرده و قهرمان شویم.کاشیما امروز با هوادارانش ما را شکست داد اما همه می دانند که آزادی یعنی چه.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟