دایی: پرسپولیس اکنون فرصت این را دارد تا قهرمان شود

علی دایی، اسطوره فوتبال ایران و سرمربی سابق پرسپولیس در مصاحبه با سایت AFC درباره دیدار حساس پرسپولیس و السد قطر گفت: بازیکنان پرسپولیس تا این مرحله خیلی خوب بازی کردند. بازی هایی که از آنها دیدیم که در آن به پیروزی رسیدند، مهارت تیم و ذکاوت مربی را شاهد بودیم. ایران مدت زیادی است که در سطح ملی و باشگاهی به قهرمانی در آسیا نرسیده است اما پرسپولیس اکنون فرصت این را دارد تا قهرمان شود و نباید شکست بخورد.

او افزود: پرسپولیس بازیکنان خوبی مثل علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی ایران و سیدجلال حسینی در خط دفاع دارد که خیلی خوب کار می کنند. در خط حمله نیز پرسپولیس بازیکنان خوبی مثل علی علیپور را دارد که در این فصل به تیم کمک زیادی کرد.

دایی: پرسپولیس با هواداران بی شماری که دارد، رقبا را به سختی وا می دارد

دایی در پایان گفت: تیم های ایرانی اگر ببازند هم هرگز در ورزشگاه آزادی Freedom تسلیم نمی شوند. مخصوصا پرسپولیس با هواداران بی شماری که دارد، رقبا را به سختی وا می دارد. من دو دوره در پرسپولیس بازی کردم و خیلی خوب می دانم که چگونه این هواداران به بازیکنان اعتماد به نفس تزریق می کنند و آنها را رو به جلو تشویق می کنند. حتی اگر باشگاه دچار مشکلات زیادی باشد، هواداران این مشکلات را خنثی می کنند و این ویژگی پرسپولیس است که آن را از دیگر باشگاه ها متمایز می کند.

تیم فوتبال پرسپولیس امشب از ساعت ۱۸.۳۰ در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان السد قطر است.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟