سانچو فصل گذشته در 17سالگی با پیراهن زرد دورتموند به میدان رفت و در آن فصل 12 بازی برای زردپوشان وستفالیا انجام داد و با چهار پاس گل و یک گل جادویی، لقب پدیده‌ی انگلیسی بوندس‌لیگا را بدست آورد. الگوی سانچو در نوجوانی رونالدینیو بوده و این تنها از یک واقعیت خبر می‌دهد: او یک فوتبالیست تکنیکی است. در بازی‌های دورتموند سانچو هر بار پا به توپ می‌شود، هواداران این تیم روی صندلی‌هایشان نیم‌خیز می‌شوند. سرعت خارق‌العاده، دریبل‌زنی‌های جذاب و جسارت مثال‌زدنی این فوتبالیست انگلیسی باعث شده او در میدان به مراتب پخته‌تر از سن و سالش به نظر برسد. سانچو که شم خارق‌العاده‌ای برای گلسازی دارد قصد دارد با زدن گلهای بیشتر به هوادارانش نشان دهد که فوتبالیستی گلزن است. پدیده‌ی جوانی که هواداران دورتموند از او به عنوان نیمار آینده یاد می‌کنند.

سانچو سال گذشته در رقابتهای زیر17سال اروپا در ترکیب تیم ملی انگلیس با زدن 5 گل و دادن 5 پاس گل جایزه‌ی بهترین فوتبالیست تورنمنت را به خود اختصاص داد. جایزه‌ای که پیش از او به ستاره‌های بزرگی مثل ماریو گوتزه، تونس کروس، سسک فابرگاس و وین رونی رسیده بود.

سانچو خود در این باره می‌گوید:" من هنوز به نقطه‌ی اوج نرسیده‌ام. هر وقت از نظر آمادگی و کیفیت بازی به اوج برسم باید دید آیا در حدی هستم که با بزرگانی مثل نیمار قابل مقایسه باشم یا نه. در حال حاضر که از شرایط راضی هستم ولی باید تا آن زمان صبر کرد و دید چه پیش می‌آید".

مارکو رویس همبازی سانچو در دورتموند درباره‌ی همبازی انگلیسی‌اش می‌گوید:" من وقتی هم سن و سال سانچو بودم به اندازه‌‌ی او خوب بازی نمی‌کردم. نحوه‌ی کنترل کردن توپهای او و تکنیکش مثال‌زدنی است. سانچو از هر نظر فوتبالیست توانایی است و من برایش احترام زیادی قائلم".

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

حسین و زن غریبه سرقرار بودند که تهمینه با شکم برآمده سررسید!

جوان مشهدی در مقابل عروس و داماد قربانی شد

دستشویی‌های ایستاده در قم ! +تصاویر

اقدام شنیع فرناز حسود برای بهاره! / پسری که بازی شومی خورد!

عجیب ترین عکس از مچاله شدن سمند زیر کامیون / 5 کشته!

ژل فاسد خنده را از زن زیبا دزدید! / قاضی تهرانی بررسی می کند

اقدام شنیع 9 پسر با دختر 14 ساله همسایه در خرابه!

انتشاراولین عکس از معشوقه مرد قصاب!/ او شوهر زن بی حیارا کشت!+گفتگو

قاسم با دوربین جاسوسی از زن و دختر رییس فیلم خصوصی گرفت! /راز وحشتناک ویلا!

شوهر خانم مهندس هر دفعه با زن جدیدی می پرید! + عکس دادگاه

رضا 16 ساله خواب بود که پسرعمویش بی حیایی کرد! + عکس

قادر پرده گوش الهه را پاره کرد!

جزییات اولین قتل بیت کوئینی در ایران! / گروگان آدمکش شد!

خودکشی با گلوله مدیرعامل یک شرکت در مشهد !

خانم نویسنده با رمان خوفناک قاتل شد + عکس

250 میلیون تاوان اقدام شنیع در مجتمع الماس شرق!

خودسوزی خواهر شوهر از دست عروس خانم +فیلم

 

آیا این خبر مفید بود؟