در رختکن بارسلونا ستاره‌های این تیم می‌دانند در آینده‌ی نزدیک کدام بازیکنان ممکن است به جمع آنها ملحق شوند. در رسانه‌ها شایعات زیادی در این باره مطرح شده و هر روز اسم جدیدی به عنوان کاندید بارسایی شدن مطرح می‌شود. اما فیلیپ کوتینیو، مهاجم برزیلی بارسلونا در گفت و گو با کالچیو مرکاتو گفت که از برنامه‌های آتی باشگاه باخبر است و برای جذب بازیکنان جدید پیشنهاد مشخصی دارد.

به گزارش کالچیو مرکاتو یکی از اولویت‌های باشگاه بزرگ کاتالان، به خدمت گرفتن فرانکی دی‌یونگ، هافبک آژاکس آمستردام است. اما بارسا تنها خواهان دی‌یونگ نیست و باشگاه‌های تاتنهام، منچسترسیتی و رئال مادرید هم برای جذب او وارد میدان شده‌اند. ورود این باشگاه‌های بزرگ و متمول به میدان برای جذب ستاره‌ی جوان و بااستعداد آژاکس، قیمت او را افزایش داده است.

مارک اورمارس، ستاره‌ی سابق هلندی که این روزها مدیر ورزشی آژاکس است تایید کرده که تاتنهام برای جذب دی‌یونگ پیشنهادی 50 میلیون یورویی ارائه داده که از طرف باشگاه هلندی رد شده است. بارسا که از بدترین سناریوی ممکن یعنی از دست دادن دی‌یونگ به رقیب ازلی‌اش رئال می‌ترسد خود را برای پیشنهاد 80 میلیون یورویی با هدف جذب او آماده کرده است تا مطمئن شود که دی‌یونگ فصل آینده در نوکمپ توپ خواهد زد.

مدیران ورزشی باشگاه کاتالان معتقدند جذب دی‌یونگ برای بارسا اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که سبک بازی او شباهت زیادی به سرجیو بوسکتس دارد و در ضمن دی‌یونگ از توان درک و همگام شدن با سبک بازی بارسا برخوردار است.

کوتینیو هم با تایید نظر مدیران ورزشی باشگاه، می‌گوید به عقیده‌ی او بارسا باید هر طور شده، حتی به قیمت 80 میلیون یورو ستاره‌ی هلندی را به نوکمپ بیاورد. وقتی کالچیو مرکاتو از کوتینیو می‌پرسد که آیا مایل نیست در فصل آینده با پل Bridge پوگبا همبازی شود، کوتینیو می‌گوید اگر قرار است باشگاه یک قرارداد 80 میلیون یورویی امضا کند، ترجیح من دی‌یونگ است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خانم دکتر از سوی عضو شورای شهر بدجوری کتک خورد!

عرفان خوشگله دستگیر شد / او دنبال زنان مطلقه بود!

ماجرای انتشار فیلم پرونده جنجالی 5 عضو شورای شهر بابل ! + فیلم و عکس

تجاوز وحشیانه به دختر جوان بالای سر جسد مادرش+عکس

دزد 17 ساله آبروی دختر 9 ساله مشهدی را هم با خود برد !

تن فروشی زن بخاطر بی غیرتی شاهین

ازدواج عجیب پسر 7 ساله با مادرش ! + عکس

اقدام شوم با میترا 20 ساله در مهمانی استخر خصوصی!

ازدواج نوشین با داماد شیطان صفت ! / او قبل از ازدواج به حجله مجتبی رفته بود!

ساناز با یک پیام خود را تسلیم امید کرد! / شکم برآمده این دختر چه رازی داشت؟!

پریسا باید با دوستان شوهر موقتش بی حیایی می کرد!

حمله 2 چاقوکش به محمد تولایی طلبه مشهدی + عکس

دستگیری 3 پسر شیطان صفت که با دختر 12 ساله ارومیه ای بی حیایی کردند+ فیلم

مرد سگش را ناچار به اقدام شیطانی با زنش کرد ! + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟