کدخبر: 406829 9

رکنا: بازیکن باتجربه تیم پدیده از یکدلی و جو این تیم در آغاز رقابت های لیگ برتر بسیار راضی است.

به گزارش رکنا، کاپیتان تیم فوتبال پدیده که هفته گذشته گفته می شد با ناراحتی زمین مسابقه را ترک کرده بود در این هفته با نظر کادرفنی مقابل صنعت نفت به میدان نرفت.

رضا ناصحی در این رابطه می گوید دلیل عدم حضورش در این بازی فقط به خاطر مصدومیت است نه چیز دیگری. او در این رابطه به ورزش Sport سه می گوید: من قبل از بازی با پرسپولیس مصدوم شدم و دو بازی ابتدایی را با مصدومیت به میدان رفتم و دلیل نبودنم در این بازی کاملا فنی بود. خواهشا این اتفاق را به چیزهای دیگر ربط ندهید چون ما با این چیزها به حاشیه نمی رویم. اکنون شرایط بدنی ام مناسب است و هیچ مشکلی برای بازی کردن ندارم. ضمنا می خواهم یادآور شوم که ما امسال می خواهیم بهترین سال مربیگری گل محمدی را در لیگ برتر رقم بزنیم.

ناصحی در مورد پیروزی مقابل صنعت هم خاطرنشان کرد: فکر می کنم به کمترین حقمان رسیدیم درست است گل دیرهنگامی زدیم ولی خدا خواست که ما از این گل لذت بیشتری ببریم و فکر می کنم دوستی، یکدلی، تلاش کادرفنی و بچه های تیم در آن دقیقه به ثمر نشست. از همه تماشاچیان و کسانی که 90 دقیقه یکصدا تیم ما را تشویق کردند سپاسگزاری می کنم و امیدوارم جواب این لطف آنها را در آینده و با موفقیت های بیشتر بدهیم.

وی در مورد مشکلات مالی پدیده هم می گوید: مسوولین همه پیگیر رفع مشکلات هستند و تلاش می کنند تا این مسائل را از سر بگذرانیم. مطمئن باشید اگر ما این روند خوبمان را در لیگ ادامه بدهیم خیلی ها برای سرمایه گذاری راغب می شوند که به سمت تیم ما بیایند.

او در ادامه گفت: واقعا باید تشکر ویژه ای از آقایان وطن خواه و سرآسیایی داشته باشیم و می گویم که دست همه کسانی که برای این تیم زحمت می کشند تا شرایط تیم برای مسابقات لیگ مساعد باشد درد نکند. مطمئنا تلاش زحمتکشان بی نتیجه نخواهد ماند و خیلی زود مسائل و مشکلات حل خواهد شد.

ناصحی در پایان تصریح کرد: ما این تجربه را داشتیم که فصل را خوب شروع کنیم و در ادامه مشکلات به ما ضربه زد امیدوارم دیگر چنین اتفاقی برای پدیده رخ ندهد. خودم به شخصه خیلی خوشبین هستم و امیدوارم با یکدلی همه عوامل باشگاه و تیم بتوانیم نتایج خوب ادامه داری داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها