کدخبر: 406827 9

رکنا: پیشکسوت استقلال می گوید حضور پر تعداد ستاره ها در تیم به نفع آبی پوشان است.

به گزارش رکنا، مجید نامجو مطلق درباره دیدار استقلال Esteghlal با تراکتورسازی گفت: استقلال بازی خوبی انجام داد و تیم منظم فوتبال بازی کرد و با حساب و کتاب در زمین ظاهر شد. خط دفاعی بر خلاف دو بازی قبل منظم بود و در خط میانی استقلال بازیکنان توانمندی داشت و به خوبی ضمن حفظ توپ، به کارهای ترکیبی پرداختند. در کار تهاجمی نیز پرتعداد شرکت کردند و موقعیت های زیادی ساختند.

وی ادامه داد: تراکتورسازی تیم پر مهره ای است اما در قلب Heart دفاع دچار اشتباهات زیادی شد. استقلال هم از این فرصت ها استفاده کرد و توانست برنده باشد. مهم تر از نتیجه، هماهنگی بازیکنان استقلال بود و بازیکنان خوب هم دیگر را پیدا کردند.

نامجو مطلق در ادامه با بیان اینکه استقلال شانس اول قهرمانی است، تصریح کرد: قطعا استقلال مدعی اول قهرمانی است. چند بازیکن دیگر مانند چشمی، همام و نویمایر نیز خود را با تیم هماهنگ کنند، استقلال قطعا جز مدعیان قهرمانی است. تیم سازماندهی خوبی دارد. از نظر بدنی نیز تیم شرایط خوبی دارد.

مربی سابق استقلال در ادامه درباره حضور پرتعداد ستاره ها در این تیم عنوان کرد: تیم استقلال در سه جبهه می جنگد و از نظر نیروی انسانی باید غنی باشد. حضور ستاره ها در استقلال حسن است و به نظر من استقلال باید در خط دفاعی خرید داشته باشد. به ویژه در قلب خط دفاع استقلال نیاز به بازیکنان بزرگ دارد تا در صورت محرومیت و مصدومیت جانشین آنها شود و با تقویت این پست، استقلال مدعی اصلی خواهد بود. استقلال دو دروازه بان در حد تیم ملی دارد که باید جنبه مثبت آن را ببینیم.

او در ادامه درباره حضور فتحی و حاشیه های استقلال بیان کرد: همیشه تیم های بزرگ با حاشیه به مشکل می خورند. با حضور فتحی، کمتر شاهد این مساله خواهیم بود زیرا فتحی تجربه زیادی دارد. ایشان انسان توانمندی است و می تواند مانع از ایجاد حواشی شود. ای کاش گروه قبلی مدیران استقلال یک ماه زودتر می رفتند تا فتحی زمان بیشتری داشت و کارهای بهتری انجام می داد.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها