کدخبر: 406595 32

رکنا: وینفرد شفر سرانجام بعد از نرمخویی های بسیار پاسخ مصاحبه های جنجالی فصل گذشته تیم ملی ایران را داد.

به گزارش رکنا، در روزهای پایانی فصل قبل لیگ برتر ایران و در آستانه جام جهانی 2018 روسیه، کارلوس کی روش به دلیل دیر در اختیار گرفتن بازیکنان ملی پوش حاضر در لیگ، بهانه جویی های بسیاری را انجام داد و حتی لیگ ایران را از نظر کیفی در سطحی بسیار پایین دانست که با عکس العمل چند مربی از جمله برانکو ایوانکوویچ همراه بود. اما در این میان وینفرد شفر نسبت به این صحبت ها بی اعتنا بود و پاسخی به کی روش نداد.

اما اکنون بعد از گذشت چندین ماه به وضوح و با صراحت جواب آن صحبت ها را داده است و اظهار داشته که به هیچ وجه چنین حرفی را قبول ندارد و آن را بی پایه و اساس خوانده است. شفر معتقد است کسی نمی‌تواند بگوید کیفیت لیگ روسیه و بلژیک از ایران بهتر است. لیگ کشورهای دیگر را دیده‌ام. در لیگ ایران فقط من و برانکو نیستیم؛ بلکه مربیان داخلی خوبی در ایران حضور دارند. نمی‌پذیرم کسی بگوید لیگ ایران کیفیت ندارد.

حال باید دید که سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران پاسخی برای این مصاحبه دارد یا اینکه مانند تاکتیک های گذشته خود سکوت اختیار می کند تا در موقع مناسب و یا نامناسب مصاحبه ای تند علیه شفر ترتیب دهد.

بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها