کدخبر: 406269 1

رکنا: مدافع تیم استقلال تهران گفت: تیم ما برای موفقیت در هر ۳ جام بسته شده و هر هفته بهتر می شود‌.

میلاد زکی پور درباره برتری ۳ بر صفر استقلال Esteghlal مقابل تراکتورسازی بیان کرد: بازی خوبی بود. دست تک تک هواداران را می بوسیم که در این هوای گرم به ورزشگاه آمدند و آن را پر کردند. فوتبال خوبی ارائه دادیم و خوشحالم با یک نتیجه خوب و پرگل برنده از زمین بیرون آمدیم.

او درباره دلیل صحبت نکردن بازیکنان استقلال پس از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: من دوست داشتم صحبت کنم و این کار را هم انجام دادم.

زکی پور درباره اینکه آیا روند استقلال برای قهرمانی و صعود به مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا است یا خیر، گفت: تیممان را برای موفقیت در هر سه جام بسته ایم و هفته به هفته روندمان بهتر می شود‌. امیدوارم همینگونه ادامه بدهیم و به جایگاهی که استقلال بزرگ دارد برسیم.

او درباره بازگشت به پست اصلی اش گفت: با توجه به اخراج محمد دانشگر در بازی با ذوب آهن، در این دیدار آرمین سهرابیان به دفاع وسط رفت و من هم در دفاع چپ که پست تخصصی ام است بازی کردم‌. مهم نیست کجا بازی کنم بلکه در خدمت تیم بودن اهمیت دارد. هرجا وینفرد شفر بگوید بازی می کنم و تفاوتی ندارد در کدام پست به میدان بروم.

زکی پور درمورد اینکه آیا ضعف تراکتورسازی دلیل رقم خوردن این نتیجه بود یا بازی خوب استقلال، گفت: ما خوب بازی کردیم.

مدافع استقلال درمورد اینکه بسیاری از هواداران را به داخل ورزشگاه راه ندادند، اظهار داشت: دم هواداران استقلال گرم. چه در روزهایی که می بریم، چه روزهایی که می بازیم و در سرما و گرما همه جوره از ما حمایت می کنند. آنها خیلی مرد هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها