مسی: اگر بشود شش ماه نیستم

به گزارش رکنا، کریستیانو رونالدو Ronaldo به ماندن در رئال مادرید شک دارد، بیل چمدان به دست در آستانه‌ی خداحافظی با مادرید است و حالا لیونل مسی از ترک احتمالی بارسلونا خبر می‌دهد. هر چند ادعا می‌کند برای مدتی محدود خواهد بود. خداحافظی مسی از غول کاتالان ممکن است خیلی زود اتفاق نیفتد ولی خبرهای زیرپوستی نشان می‌دهد که این واقعیت دیگر قابل کتمان نیست.

مسی در مصاحبه‌ای با سایتی اسپانیایی گفته قصد دارد شش ماه در کشورش فوتبال بازی کند، بدون اینکه به بارسا در اروپا خیانت Cheat کرده باشد. مسی می‌گوید " هر چه زمان می‌گذرد بیشتر از همیشه مطمئن می‌شوم که در اروپا در هیچ تیمی به جز بارسلونا بازی نخواهم کرد. ولی همیشه گفته‌ام دوست دارم به آرژانتین برگردم و آنجا بازی کنم. نقشه فعلاً از این قرار است. نمی‌دانم واقعاً محقق خواهد شد یا نه. ولی اگر اتفاق بیفتد، مسلماً با باشگاه نیوولز اولد بویز خواهد بود. حداقل برای شش ماه "

مسی درباره‌ی جام جهانی و اشتیاقش برای هدایت آلبی‌سلسته برای فتح عنوان قهرمانی که از سال 1986 دور از دسترس آرژانتینی‌ها بوده می‌گوید " اگر می‌شد حاضر بودم یکی از عناوین قهرمانی‌ام با بارسلونا را بدهم ولی جام جهانی را برای آرژانتین بدست آورم. قهرمانی جام جهانی واقعاً منحصربفرد است ". اما مسی در مورد شانس تیم سمپائولی خیلی واقع‌بینانه صحبت می‌کند. او می‌گوید " واقعیت این است که ما در حال حاضر بهترین نیستیم ".

آیا این خبر مفید بود؟