خبر ویژه :

ورزشی کدخبر: 388070 ارسال پرینت 10

رکنا: مقامات باشگاه بارسلونا از تعلل اینتر برای قطعی کردن قرارداد رافینیا خشمگین شده‌اند و به همین دلیل احتمال پیوستن این بازیکن برزیلی به تاتنهام وجود دارد.

هافبک بارسا ماه ژانویه به عنوان بازیکن قرضی قراردادی با نراتزوری بست که به موجب آن با پرداخت 35 میلیون یورو، نراتزوری می‌‌تواند این قرارداد را قطعی کند. اینتری‌ها اما در حال حاضر شرایط پرداخت این رقم را ندارند و به همین دلیل از بارسا درخواست کرده‌اند که یک سال دیگر با حضور قرضی رافینیا در سن‌سیرو موافقت کند، درخواستی که بارسا حاضر به پذیرش آن نیست.

هم اینتر و هم رافینیا به عقد قراردادی جدید رضایت دارند اما نراتزوری به خاطر محدودیتی که قانون Law بازی جوانمردانه مالی به این باشگاه ایتالیایی تحمیل کرده، تا پیش از پایان ماه ژوئن نمی‌تواند رقم درخواستی بارسا را بپردازد. این داستان سبب شده بارسایی‌ها که امیدوار بودند اینتر در صورت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان رافینیا را بخرد و روی پول فروش او برای بازار Store تابستانی حساب کرده‌ بودند به فکر فروش رافینیا به مشتری دیگر او بیفتند.

در همین حال مدیر برنامه‌های رافینیا در تلاش است که خشم مسئولان بارسا را فرو بنشاند اما از بخت بد اینتری‌ها، تاتنهام برای خرید رافینیا ابراز تمایل کرده و همین مسئله بارسلونا را برای فروش بازیکن خود ترغیب کرده است.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند