کدخبر: 379849 ارسال پرینت 16

رکنا: مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که گل نخوردن در بازی روز سه‌شنبه مقابل ذوب‌آهن نقش مهمی در صعود احتمالی آبی‌پوشان به مرحله بعدی دارد.

آتیلا حجازی، در مورد شرایط سخت استقلال Esteghlal برای بازی برگشت برابر ذوب‌آهن گفت: استقلال در بازی رفت می‌توانست بازنده نباشد و با بدشانسی موقعیت‌های زیادی توسط این تیم از دست رفت. حالا کار این تیم برای صعود سخت است، چون بازی رفت را واگذار کرد و این در حالی است که ذوب‌آهن نیز گلی را در زمین خودش دریافت نکرد.

وی در پاسخ به این پرسش که استقلال چقدر برای شکست دادن ذوب‌آهن شانس دارد، تأکید کرد: استقلال بازی برگشت را در زمین خودش انجام می‌دهد و قطعاً به حمایت بیش از 90 هزار تماشاگر تکیه دارد. از طرفی پتانسیل فنی استقلال هم در حدی است که می‌تواند حریفش را از پیش رو برداشته و به مرحله بعدی برود. مسئله مهم این است که استقلال باید بسیار باهوش و کم اشتباه بازی کند، چون ذوب‌آهن تیم خطرناکی است.

حجازی همچنین تصریح کرد: به اعتقاد من کلید صعود استقلال در این مسابقه گل نخوردن است. استقلال باید برای صعود دو گل به ذوب‌آهن بزند که این اتفاق شدنی است، چون استقلال در فاز تهاجمی تیم خوبی است. البته مسئله مهم گل نخوردن است و اگر ذوب‌آهن یک گل در این بازی بزند قطعاً کار استقلال سخت‌تر خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها