کدخبر: 379769 ارسال پرینت 14

رکنا: پرسپولیس اگر اشتباهاتی که در بازی رفت مقابل الجزیره را مرتکب شد، در بازی برگشت انجام ندهد به مرحله بعد صعود می‌کند.

حسن خان‌محمدی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با بازی برگشت پرسپولیس الجزیره امارات که فردا برگزار خواهد شد اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس اگر اشتباهاتی که در بازی رفت را مرتکب شد، در بازی برگشت انجام ندهد، صددرصد با یک پیروزی خوب از زمین مسابقه خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: پرسپولیس نیم فصل دوم فراز و نشیب‌های زیادی داشت ولی توانست عنوان قهرمانی را دوباره به دست بیاورد. در بازی رفت مقابل الجزیره امارات هم روی اشتباهات فردی بازی را واگذار کرد. به نظر من با توانمندی که برانکو دارد و با بازیکنان خوبی که در پرسپولیس حضور دارند، این تیم فردا در ورزشگاه آزادی Freedom با حمایت تماشاگرانش با یک برد شیرین از زمین مسابقه خارج خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین درباره اشتباهات فردی بازی رفت و بازی ندادن مسلمان نیز خاطرنشان کرد: واقعا جای سیدجلال در بازی رفت خالی بود. مطمئن باشید اگر حسینی در بازی رفت بود پرسپولیس مقابل حریف اماراتی‌اش شکست نمی‌خورد با این حال خوشحالم که سید جلال در بازی برگشت حضور دارد و این یک امتیاز مثبت برای پرسپولیس خواهد بود چون با بودن سیدجلال، اشکالات و اشتباهات بازی رفت در خط دفاع حل خواهد شد.

خان‌محمدی افزود: درباره محسن مسلمان که این روز‌ها صحبت در بازی دادن و ندادن وی مطرح است باید این را بگویم که نظر اول و آخر را در این رابطه شخص برانکو می‌دهد و سرمربی تیم است که تشخیص می‌دهد چه بازیکنی بازی کند چه بازیکنی بازی نکند و نظر من و شما هیچ تاثیری نخواهد داشت.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: از نظر فنی مسلمان یکی از بهترین‌های پرسپولیس در دو سه فصل اخیر بوده و در آن شکی نیست. اگر مسئله و کدورتی بین برانکو و مسلمان وجود دارد باید شخصا بین این دو نفر حل شود و در این رابطه مسلمان پیش قدم شود. اگر مشکل و کدورتی هست باید زودتر حل شود چون خیلی از بازیکنان بزرگ فوتبال جهان هم با مربیان‌شان به مشکل بر می‌خورند اما در یک جلسه خصوصی با هم مشکل را حل می‌کنند. امیدوارم اگر مشکلی بین برانکو و مسلمان هست به زودی حل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها