کدخبر: 379401 ارسال پرینت 31

رکنا: سیدجلال در بازی برگشت دو تیم حضور خواهد داشت و انتظار می‌رود با حضور وی اشتباهات در خط دفاعی پرسپولیس کاهش یابد.

داوود فنایی درخصوص دیدار رفت پرسپولیس و الجزیره در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با شکست شاگردان برانکو ایوانکوویچ همراه بود، اظهار داشت: پرسپولیس در این دیدار اصلا تمرکز لازم را نداشت و هنگام از دست دادن توپ کار‌های دفاعی را به خوبی انجام نمی‌دادند. بازیکنان پرسپولیس اشتباهات فردی هم زیاد داشتند و نمونه آن روی گل اول الجزیره به پرسپولیس بود که بازیکن حریف بین ۴ مدافع به راحتی گلزنی کرد.

وی افزود: به نظرم الجزیره در این بازی با اشتباهات بازیکنان پرسپولیس پیروز میدان شد و پرسپولیس نسبتا تیم بهتری بود، اما هنوز فرصت جبران برای پرسپولیس وجود دارد. برد یک بر صفر در تهران هم می‌تواند باعث صعود تیم برانکو شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد و پرسپولیس به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

دروازه‌بان سابق پرسپولیس درخصوص عملکرد علیرضا بیرانوند به عنوان دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران و پرسپولیس در بازی با الجزیره و اشتباهات فردی وی در این دیدار، گفت: با اینکه الان درست نیست در آستانه جام جهانی در مورد این مسائل صحبت کنم، اما ایراداتی در کار بیرانوند وجود دارد که امیدوارم آنها را برطرف کند. بیرانوند روی دو گل از سه گلی که دریافت کرد مقصر بود که امیدوارم مربیان وی با دیدن فیلم این بازی نسبت به رفع اشتباهات بیرانوند اقدام کنند.

فنایی در پایان خاطرنشان کرد: با اینکه پرسپولیس در بازی مقابل الجزیره روی کار دفاعی اصلا تمرکز نداشت، اما به نظرم نبود جلال حسینی در بروز این اشتباهات تاثیر زیادی داشت. خدا را شکر سیدجلال در بازی برگشت دو تیم حضور خواهد داشت و انتظار می‌رود با حضور وی اشتباهات در خط دفاعی پرسپولیس کاهش یابد. امیدورام پرسپولیس بتواند با حضور پرشور هوادارانش در بازی برگشت روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی Freedom از سد این حریف سرسخت بگذرد و از این مرحله صعود کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها