خبر ویژه :

ورزشی کدخبر: 379057 ارسال پرینت 20

رکنا: دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید معتقد است که حتی شایعات در مورد جدایی گریزمان نیز باعث بهم خوردن تمرکز او از فینال لیگ اروپا نخواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی رکنا، در چند روز اخیر شایعات بسیاری در مورد گریزمان و احتمال پیوستن او به بارسا منتشر می‌شود. باشگاه اتلتیکو با انتشار بیانیه ای، اقدامات بارسا برای جذب گریزمان را محکوم کرده و مدعی شده که بارسا حق ندارد مستقیما با مهاجم فرانسوی وارد مذاکره شود. با این وجود، سیمئونه که تیمش در فینال لیگ اروپا به مصاف مارسی خواهد رفت، مدعی شد که هیچ چیز، حتی شایعه جدایی گریزمان، تمرکز او را به هم نمی‌زند.
او گفت:" دید من محدود است، مثل یک اسب که چشمانش را پوشانده اند، حالا فقط به دیدار با ختافه و فینال فکر می‌کنم. به هیچ چیز نگاه نمی‌کنم و به هیچ چیز گوش نمی‌کنم. فقط به بازی اهمیت می‌دهم و هر چیزی که مربوط به آن است. گریزمان شرایط خوبی دارد، او خوب کار کرده و مثل همیشه بازی می‌کند."
کوکه سپس به انتقاد از اقدامات بارسا پرداخت و گفت:" دوست نداریم باشگاه‌های دیگر سراغ هم تیمی‌های ما بیایند، ما همه می‌خواهیم تا جایی که می‌شود در یک تیم باشیم زیرا تیم خیلی خوبی هستیم."

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها