کدخبر: 379048 ارسال پرینت 19

رکنا: آبی پوشان تهران در حالی دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی را با شکست مقابل ذوب آهن پشت سر گذاشتند، که کمتر از یک هفته فرصت دارند تا خود را برای دیدار برگشت مقابل این تیم آماده کنند.

به گزارش گروه ورزشی رکنا، آبی پوشان تهران در حالی دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی را با شکست مقابل ذوب آهن پشت سر گذاشتند، که کمتر از یک هفته فرصت دارند تا خود را برای دیدار برگشت مقابل این تیم آماده کنند.
شاگردان شفر برای گذر از این مرحله باید لااقل ۲ بار در ورزشگاه آزادی Freedom موفق به باز کردن دروازه حریف شوند. آن هم منوط به این که دروازه‌شان بسته بماند.
ایوب اصغرخانی پیشکسوت این تیم در خصوص این دیدار گفت: بازی خوبی را از آبی پوشان شاهد بودیم. واقعا استقلال Esteghlal در این بازی به هیچ وجه شایسته شکست نبود. در ابتدای بازی موقعیت های زیادی از دست رفت و در پایان بازی حسرت این موقعیت‌های از دست رفته را خوردیم.
اصغرخانی ادامه داد: در نیمه اول رشید مظاهری بهترین بازیکن زمین بود و موقعیت‌های زیادی را از مهاجمان استقلال گرفت. هر دروازه‌بانی به جای مظاهری بود آبی پوشان لااقل در نیمه نخست با اختلاف دو گل بیرون می آمدند. اما مظاهری همه هنر Art خود را به خرج داد تا تیمش بدون گل خورده به رختکن برود.
وی افزود: در نیمه دوم نوبت به هنرنمایی رحمتی رسید و رحمتی چندبار با واکنش های خوبش دروازه تیم را حفظ کرد. البته از رحمتی چیزی هم غیر از این انتظار نداریم. 
پیشکسوت آبی پوشان در ادامه به آسیب دیدگی‌های بازیکنان استقلال در این بازی اشاره کرد و گفت: غیبت تیام و آسیب دیدگی شجاعیان و پس از آن ابراهیمی کار را برای استقلال سخت تر هم کرد. اما بهرحال این بازی گذشته و باید به بازی برگشت فکر کرد و فقط روی این بازی تمرکز کرد.
هافبک پیشین آبی‌ها گفت: گرچه برای بازی برگشت هم شجاعیان را نخواهیم داشت و بعضی از بازیکنان دیگر هم به دلیل آسیب دیدگی هایی که داشتند در شرایط آرمانی نیستند، اما باید شفر با تمرکز زیاد از همه داشته هایش استفاده کند و این یک بازی آخر را به خوبی و خوشی به پایان برساند. البته نقش هواداران استقلال هم در این راه زیاد است. شاید ذوب آهن حریف تیم استقلال شود اما مطمئنا به راحتی حریف هواداران آن نخواهد شد. 
اصغرخانی گفت: ذوب آهن تیم باتجربه و خوبی است که از مربی کاربلدی سود می برد. نتیجه گرفتن در این بازی به راحتی میسر نیست و تمرکز زیادی می طلبد.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها