اسکار ۲۰۲۱ دو ماه عقب افتاد

به گزارش رکنا، پس از لغو اکران فیلم‌ها و تعطیلی سینماها به دلیل شیوع ویروس کرونا، شب گذشته آکادمی اسکار اعلام کرد که مراسم اهدای جوایز آکادمی با تأخیری دو ماهه برگزار می‌شود.

پیش از این قرار بود این مراسم ۲۸ فوریه برگزار شود اما با تصمیم تازه آکادمی، مراسم اهدای جوایز نود و سومین دوره ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ (۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد. همچنین زمان معرفی نامزدها نیز تا ۱۵ مارس به تعویق افتاده است.

اسکار پیش‌تر به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی سینماها در قوانین اکران فیلم‌ها برای حضور در رقابت اسکار تغییراتی به وجود آورد و مهلت اکران را تا یکم دسامبر ۲۰۲۰ تعیین کرد. به این ترتیب رأی‌گیری از یکم فوریه ۲۰۲۱ شروع می‌شود و تا ۵ فوریه فرصت برای رأی‌گیری خواهد بود.

فهرست اولیه نامزدهای اسکار ۲۰۲۱ نیز ۹ فوریه ۲۰۲۱ اعلام می‌شود و زمان آغاز رأی‌گیری برای انتخاب نامزدها ۵ مارس تعیین شده است. ۱۰ مارس ۲۰۲۱ پایان زمان رأی‌گیری خواهد بود و معرفی نامزدها ۱۵ مارس ۲۰۲۱ صورت می‌گیرد.

اسکار نود و سوم ضیافت نهار نامزدها را ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ برگزار می‌کند و از همان روز رأی‌گیری نهایی آغاز می‌شود و تا ۲۰ آوریل ادامه می‌یابد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟