اجرای کنسرت ارکستر «پارت» در همدان

 کنسرت پارت به رهبری نادر شهسواری، و با آواز علیرضا شادمانی روشن و صالح عظیمی‌آریا ساعت 21 روز جمعه 17خردادماه در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا اجرا می‌شود.

به همین بهانه علیرضا شادمانی روشن بیان کرد: کنسرت «پارت» نتیجه 3 سال تلاش هنرمندان همدانی است که از چند بخش تشکیل شده و دارای بیش از 14هزار میزان نت است.

وی افزود: این برنامه کنسرت موسیقی سنتی نیست و ارکسترال است در واقع موسیقی ایرانی ارکسترال تلقی می‌شود.

شادمانی روشن درخصوص وضعیت خوانندگی پاپ در همدان اظهار کرد: بعد از جشنواره موسیقی که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد، اتفاقات خوبی در این حوزه رغم خورده است و نگاه‌های مسئولین و ‎ مدیران به این نوع موسیقی وسیع‌تر شده است.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت موسیقی پاپ همدان بیشتر از این هاست، تصریح کرد: تا چند ماه اخیر هیچ وقت به هنرمندان بومی اجازه نمی‌دادند تا در این عرصه فعالیت کنند اما خوشبختانه با تلاش‌های دلسوزان این عرصه شاهد وضعیت رو به رشد این نوع موسیقی در همدان هستیم.

این هنرمند با اشاره به اینکه بعد از جشنواره موسیقی سنتی انسجام خوبی در خانواده موسیقی همدان افتاده است، یادآور شد: امید است برای کنسرت‌های صرفا "پاپ" از هنرمندان بومی حمایت‌ها صورت بگیرد و هزینه گزافی که برای غیر بومی‌ها صرف می‌شود برای هنرمندان بومی صرف شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟