تردد تریلر از گردنه اسدآباد ممنوع شد

وی اضافه کرد: هم اینک برف همه گردنه های این استان را فرا گرفته و تردد بدون استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

به گزارش رکنا، جانشین رییس پلیس راه استان همدان افزود: با توجه به لغزندگی جاده و دشواری تردد از گردنه های این استان، اجازه عبور از گردنه اسدآباد به کشنده های تک محور داده نمی شود.

سرهنگ همایی بیان کرد: با توجه به اینکه احتمال خروج تریلرها از مسیر اصلی و مسدود شدن راه زیاد است، پلیس محدودیت تردد برای این قبیل وسایل نقلیه اعمال کرده است.

وی گفت: این محدودیت مقطعی بوده و یعنی به مدت یکساعت مسیر مسدود شده و پس از پاکسازی راه مجدد تردد صورت می گیرد و همچنین در صورت لغزنده شدن مجدد گردنه، دوباره محدودیت اعمال می شود.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: عوامل پلیس راه از پاسگاه پلیس راه همدان – کرمانشاه و پارک جنگلی اسدآباد جلوی تردد کشنده های تک محور به سمت گردنه اسدآباد را مسدود کردند.

سرهنگ همایی خاطرنشان کرد: هم اینک تردد بدون استفاده از زنجیر چرخ در جاده های این استان امکان پذیر نیست و ماموران پلیس راه علاوه بر اعمال قانون از تردد خودروهای بدون زنجیر چرخ جلوگیری می کنند.

وی از شهروندان خواست ضمن همراه داشتن تجهیزات زمستانی از تردد و سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟