میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد

به گزارش رکنا هرمزگان، میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم ، با هدف ارائه خدمات مناسب به صورت غیرحضوری و کاهش بروکراسی جهت سرعت بخشیدن به فرآیندها و اعلام نتیجه درخواست ها فعالیت خود را آغاز کرده است.

راه اندازی این خدمت گام مهمی در راستای ایجاد شفافیت و افزایش نظارت و حرکت سازمان منطقه آزاد قشم به سوی سازمانی الکترونیک و بدون کاغذ خواهد بود.

میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم با اتصال به سامانه مدیریت های مختلف، در ابتدای امر به ارائه فعالیت های مربوط به مدیریت املاک و مستغلات خواهد پرداخت و طی هفته های آینده مراجعان سایر بخش های سازمان از جمله معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، کارت شهروندی و... نیز از این خدمات استفاده خواهند کرد.

همچنین مراجعان می توانند پس از احراز هویت و دریافت کد رهگیری مربوط به درخواست های خود؛ پیگیری مراحل مختلف را به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام دهند.

گفتنی است در مراسم افتتاح میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان حضور داشتند.

حیدری/هرمزگان

 

آیا این خبر مفید بود؟