خدمتگزاری گروه های جهادی در شرایط کرونایی برگ زرین دیگری را رقم زد

۱۷ اردیبهشت صدور فرمان تاریخی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز را به همه جهادگران عرصه خدمت و آبادانی میهن اسلامی تبریک عرض می کنم.

به گزارش رکنا ، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالروز تاسیس بسیج سازندگی پیامی به جهادگران عرصه خدمت و آبادانی کشور تقدیم نمودند که به شرح ذیل می باشد:

"بسم الله الرحمن الرحیم الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا و ان الله المحسنین"

۱۷ اردیبهشت صدور فرمان تاریخی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز را به همه جهادگران عرصه خدمت و آبادانی میهن اسلامی تبریک عرض می کنم.

هر چند مدتی است بیماری عالمگیر راه را بر بسیاری از عرصه‌های خدمت گروه‌های جهادی بسته است اما خدمتگزاری فداکارانه و پرشور گروه های جهادی در نجات مردم از ویروس منحوس کرونا و دستگیری از آسیب دیدگان معیشتی این بلیه با تشویق و ساماندهی کمک‌های مومنانه مردم عزیز برگ زرین دیگری را در کتاب تاریخ خدمات جهادی و فداکارانه جوانان این مرزوبوم رقم زد و تصویری زیبا از دلدادگی و پروردگار را پیش روی همگان مجسم ساخت.

به همه شما افتخار می کنیم و از خدای متعال می خواهیم با رفع این بلیه عالمگیر بار دیگر تمامی عرصه های خدمت را بر روی ما بگشاید و راه تقرب بیشتر به خود با خدمتگزاری خالصانه به خلایق را برای ما هموار سازد و از او می خواهیم پرچمدار بزرگ این جهاد، رهبر بزرگوارمان را تا ظهور امام عصر علیه السلام موید و موفق و منصور بدارد.

همیشه سربلند باشید،ه مواره جهادی بمانید و عاقبت به خیر شوید.

سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟