سردارحجازی: جبهه مقاومت به دنبال حمایت از مردم بی‌پناه و مظلوم است

به گزارش رکنا ، سردار سیدمحمد حجازی امروز- یکشنبه - در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه‌ اظهار داشت:‌ این ایام، ایام‌الله است که در حقیقت تفاوت بین ظلمت و نور، حق و باطل، روشنی و سفیدی را به تمام جهان نشان دهد زیرا خداوند اراده کرده است که در این نبرد حق پیروز خواهد شد و باطل نابود است تا وعده خود را به بندگان به‌حق خود محقق کند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس با تاکید بر اینکه در این مبارزه یک طرف علم و ارزش‌ها و از طرف جهل و ضدارزش‌هاست افزود: مولفه‌های جبهه مقاومت نور است و خداوند به مومنان وعده داده است آنها را در این جبهه به سمت نور می‌برد و طاغوتیان را از نور به سمت ظلمت و گمراهی هدایت می‌کند.

حجازی با اشاره به تفاوت سنگرهای جبهه حق و جبهه باطل در هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: در سنگرهای جبهه باطل شاهد فسق و فساد، رقص و آواز بودیم اما در سنگر حق، دعا، توسل، گریه و نزدیکی به خداوند دیده می‌شد.

وی با یادآوری شکست حصر آبادان در زمان جنگ تحمیلی گفت: بسیاری باور نداشتند که شکستن حصر آبادان شدنی است اما از آنجا که امام راحل امر فرموده بودند این کار به نتیجه رسید. و دلیل آن ایثار، جانبازی، از خودگذشتگی در جبهه مقاومت بود. که مانند سردارانی چون سردار سلیمانی آرزویی جز شهادت نداشتند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت به دنبال حمایت از مردم بی‌پناه و مظلوم است، ادامه داد: جباران امارات، عربستان، روزنامه صدها بمب بر روی مردم بی‌دفاع یمن می‌ریزند و یا داعشیان در زمان حمله به سوریه هرگونه توحش و جنایتی انجام دادند ولی جبهه مقاومت برای حمایت از مردم مظلوم این کشورها به پا خواست.

حجازی با بیان اینکه آمریکا در جنگ با جبهه مقاومت ۷ هزار دلار هزینه کرد ولی چیزی به‌دست نیاورد، تصریح کرد: اگر ما در جبهه مقاومت نباشیم و مبارزه نکنیم خداوند دیگرانی را برای رسالت انتخاب خواهد کرد و ما باید افتخار کنیم که در این جبهه مقابل طاغوتیان ایستاده‌ایم و باید به رغم همه تنگناها، کمبودها و فشارها در این جبهه بمانیم و مقاومت کنیم و سرانجام انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را از آمریکا و دولتمردانش بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: راه امام راحل به عنوان پایه‌گذار مکتب مقاومت و رهبر انقلاب اسلامی به عنوان ولی امر مسلمین در این مبارزه است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟