فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد

به گزارش رکنا ، در آستانه آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش میزبان خانواده شهید سرتیپ دوم خلبان محمدرضا رحمانی در ستاد این نیرو بود.

امیر نصیرزاده در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید بزرگوار گفت: شهید رحمانی مانند تمامی شهدای خلبان دوران دفاع مقدس، برای حفاظت از آسمان این مرز و بوم جان خویش را فدا کرد تا همچنان امنیت ایران اسلامی برقرار باشد و من و تمامی همرزمان آن شهید والامقام به داشتن چنین غیور مردانی افتخار می‌کنیم.

شهید سرتیپ دوم خلبان رحمانی از حافظان قرآن کریم بود

وی با بیان اینکه شهید سرتیپ دوم خلبان رحمانی از شهدای ارزشمند نیروی هوایی است، خاطرنشان کرد: شهید رحمانی علاوه بر تخصص و تبحر در بحث پروازی، یک استاد خلبان ممتاز و از حافظان قرآن کریم بود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: شهید رحمانی چه از لحاظ تخصص و تبحر پروازی و چه در بحث مکارم اخلاقی، یکی از بهترین نیروی هوایی بود و به خواست خدا ما راه این شهید بزرگوار را پر قدرت تر از گذشته ادامه خواهیم داد.

صدها مرحله پرواز در کارنامه شهید سرتیپ دوم خلبان محمد رضا رحمانی

شهید سرتیپ دوم خلبان محمد رضا رحمانی، یکی از خلبانان زبده و باتجربه نیروی هوایی ارتش بود که باروحیه جهادی و با انجام صدها مرحله پرواز (قریب به دوهزار ساعت پرواز) در ماموریت‌های مختلف کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته است.

این شهید والامقام در چهارم دیماه سال ۱۳۹۸، در یک حادثه هوایی با هواپیمای میگ ۲۹، حین انجام ماموریت در ارتفاعات سبلان به فیض شهادت نایل آمد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟