پدافند هوایی در بخش‌های مختلف به استقلال رسیده است

به گزارش رکنا ، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز، در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: پدافند هوایی چهار مأموریت اصلی کشف، شناسایی، رهگیری و درگیری را دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور با اشاره به اینکه با همکاری با شرکت‌های دانش بنیان در سال‌های اخیر به پیشرفت‌های زیادی رسیده‌ایم، بیان‌کرد: پدافند هوایی تجهیزات محور است و در بخش‌های مختلف مأموریتی به خود باوری و استقلال رسیده است.

پرویز افزود: بنا بر گفته مقام معظم رهبری پدافند هوایی در خط مقدم دفاع از حیثیت، موجودیت و آبروی کشور است که این یک مدال افتخارآمیز برای ما محسوب می‌شود.

وی گفت: حوزه پدافند هوایی شرق کشور شامل استان‌های خراسان‌جنوبی، جنوب خراسان رضوی، سه چهارم سیستان و بلوچستان و بخش‌هایی از استان کرمان است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نگذاشتیم که ذره‌ای از انجام مأموریت‌های خود قصور داشته باشیم.

سرتیپ دوم پرویز بیان‌کرد: چه در سیل اخیر در خراسان‌جنوبی و چه در بحث کمک‌های مؤمنانه، پدافند هوایی شرق کشور کمک‌ها و خدماتی بسیار ارزنده ای را نسبت به آسیب دیدگان به ویژه در روستاهای محروم خراسان‌جنوبی داشته است.

وی ادامه‌داد: در روزهای آتی به نیت ۳۱۳ نفر یاران امام زمان (عج) بسته‌های کمک معیشتی و لوازم التحریر را تقدیم جامعه هدف در مناطق مرزی و محروم خواهیم کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور یادآور شد: نخواهیم گذاشت کوچک‌ترین پرنده‌ای بدون رعایت استاندارد قانونی بین‌المللی وارد حریم هوایی ایران اسلامی شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟