به گزارش رکنا، سردار پاسدار رمضان شریف ۱۳ آبان‌ماه در جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: امروز که نزدیک به ۴۰ سال از اقدام خودجوش دانشجویان پیرو خط امام می‌گذرد، ما به اهمیت آن اقدام انقلابی بیشتر پی‌می‌بریم.

وی افزود: امروز ما متوجه می‌شویم که سفارت‌خانه آمریکا در هر کشوری که استقرار داشته باشد منشا و مبدا تمام مشکلات آن کشور است، به طوری که حمایت از دیکتاتورهای منطقه، سرکوب کردن و خفه کردن صدای آزادی‌خواهان ملت‌ها کارکرد سفارت‌خانه آمریکا است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز وقتی اتفاقات قبل و بعد از انقلاب مرور می‌شود، متوجه می‌شویم که مخالفت آمریکایی‌ها با مردم ایران قبل از انقلاب شکل گرفته و تداوم داشته است که رفتار دانشجویان توانست مقام و جایگاه انقلاب را تضمین کند.

وی بیان کرد: یکی از مقامات آمریکایی‌ به مسئولان دولت عراق گفته است که چرا در آمریکا کودتا نمی‌شود، پاسخ داده چون آمریکایی‌ها در واشنگتن سفارت ندارند، این جمله بیانگر آن است که کارکرد سفارت آمریکا به هم ریختن بنیاد فرهنگی کشورها است.

سردار شریف افزود: رفتار آمریکایی‌ها همچون آفتاب روشن و برای تمام نسل‌های آینده مشخص می‌کند که آن‌ها برای غارت منابع کشورها چنین رففتارهایی از خود نشان می‌دهند.

وی تاکید کرد: شاید یکی از الطاف الهی، در چند سال اخیر روی کار آمدن رئیس جمهوری بوده که فرهنگ آمریکایی‌ها را به صراحت بیان می‌کند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز به برکت مقاومت ایران، الهام بخشی انقلاب در ایران و هدایت عمومی مقام معظم رهبری، آمریکایی‌ها به مرحله‌ای رسیده‌اند که انقلاب را از حیرت برداشته و با صراحت نیات خود را بیان می‌کنند.

وی اظهار کرد: تمام خونریزی‌هایی که آمریکایی‌ها بر علیه ملت‌ها انجام می‌دهند، برای در اختیار گذاشتن ثروت آن‌ها بوده که به دنبال آن هستند.

سردار شریف بیان کرد: خدا را شاکریم که به مرحله‌ای رسیده‌اند که به صراحت نیات خود را بیان می‌کنند و انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته در همه صحنه‌ها با مقاومت، ایثار و متانت توانسته آمریکایی‌ها را عقب براند و در تمام مراحل پیروزی از آن مردم و حامیان انقلاب بوده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دلیل این موفقیت‌ها ناشی از قرآن کریم است.

وی بیان کرد: تمام پیروزی‌ها و دستاوردها نتیجه مقاومت و پیروی از رهبری است، بنابراین در هر جامعه‌ای که نگاه شود پیروزی از آن انقلاب اسلامی است.

سردار شریف گفت: آمریکایی‌ها در طول ۴۰ سال هر چه در دست داشتند علیه مردم ما انجام دادند، به طوری که با صراحت بیان می‌کنم که آمریکایی‌ها بیش از این، چیزی برای مبارزه با مردم و انقلاب ندارند، گرچه تمام دارایی‌های کشور در اختیار آمریکایی‌ها بود که مردم ثروت عظیم را از دست آمریکایی‌ها درآوردند.

وی اضافه کرد: امروز ملت ما با سربلندی و افتخار می‌تواند کشور را در تمام حوزه‌ها خود به تنهایی اداره کند، بدانید که ۴۰ سال دوم انقلاب اسلامی زمان شکست دادن آمریکایی‌ها و حامیان آن‌ها در منطقه است، زیرا ۴۰ سال مقاومت کردیم تا بتوانیم بنیان‌های کشور را استحکام بخشیم و در صنعت دفاعی و نظامی به خودکفایی برسیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آمریکایی‌ها شاه، سازمان منافین و صدام را در اختیار داشتند و داعش را خلق کردند که امروزه دستان آمریکا برای مبارزه با ملت‌ها خالی است.

وی افزود: وزیر امور خارجه آمریکا دو ساعت برای صحبت با خبرنگار فراری وقت می‌گذارد که از این کار قصد دارد اقدامی که رضاشاه در ان زمان نتوانست بر علیه زنان کشور را انجام دهد، را رواج دهد و آن ترویج بی حجابی است، در صورتی که یکی از بزرگترین افتخارات نظام، بالابردن ارزش زن در کشور بوده که این امر یکی از دستاوردهای انقلاب است.

سردار شریف بیان کرد: سازمان منافقین ۱۷ هزار از مردم را قتل عام و به عنوان ستون پنجم همراه صدام عمل می‌کرد که منفورترین سازمان در افکار عمومی سازمان منافقین است.

وی تصریح کرد: یکی از خلاهای موجود در کشور که آمریکایی‌ها و دشمنان ما قصد دارند از ان سوء استفاده کنند فاصله نسل‌ها است که از فاصله میان نسل انقلاب، دفاع مقدس و نسل جدید کشور سوء استفاده کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دانش‌آموزان گفت: باید هوشیار باشید زیرا خانواده شما در دوران انقلاب و دفاع مقدس با دستان خالی و انگیزه‌ای مملو از ایثار و از خود گذشتگی کشور را از چنگ آمریکایی‌ها در آوردند، بنابراین اجازه ندهید آمریکایی‌ها و دشمنان نظام از انقطاع نسلی سوءاستفاده کرده و تاریخ را وارونه جلوه بدهند.

وی با اشاره به ایمنکه از جمعیت ۸۰ میلیونی کشور ۵۰ میلیون نفر جزء جمعیت جوان هستند که دوران انقلاب با رژیم شاه، دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند، تصریح کرد: این افراد می‌توانند آماج فعالیت‌های فضای مجازی و رسانه‌ها باشند که توصیه می‌شود سواد رسانه‌ای خود را افزایش دهید، زیرا هر پیامی که به دست شما می‌رسد از رسانه‌ای منتشر می‌شود که قصد دارند ذهن شما را تحت تاثیر قرار دهند.

سردار شریف با اشاره به اتفاقی که در این استان رخ داد، گفت: افرادی در فضای مجازی کاه و کوهی را ساختند تا بستری فراهم کرده و بتوانند بر علیه شما استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: فضای مجازی و سواد رسانه‌ای نیاز امروز جامعه برای مقابله با پیام‌های متعدد که علیه انقلاب و دستاوردهای آن تولید و صادر می‌شود، است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟