به گزارش رکنا ؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اتفاق معاونان، با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت‌وگو کرد.
سردار غلامحسین غیب پرور در این نشست صمیمانه اظهارداشت: خداوند را برای توفیق درک دوباره ماه مبارک رمضان شاکریم و ان‌شاءالله بتوانیم از فیوضات این ماه کریم بهره ببریم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی و سازمان بسیج به سرچشمه زلال ولایت متصل هستند و این مهم، فرصت، برکت و سرمایه ارزشمندی است.
سردار غیب پرور با اشاره به وفاق و رفاقت عمیق میان نیروهای سپاه، بسیج و ناجا یادآور شد: فعالیت نیروهای ولایی و انقلابی در نیروی انتظامی و سازمان بسیج مستضعفان را برکت می‌دانیم.
وی با اشاره به تعاملات مطلوب نیروی انتظامی و سازمان بسیج خاطرنشان کرد: انجام اقدامات بزرگ در گرو رفتار و روحیه جهادی و انقلابی است و خوشبختانه امروز علاوه بر اینکه همدلی، یک دلی، ارتباط و تعامل میان نیروهای پلیس و بسیج وجود دارد، توسل بر روحیه جهادی و انقلابی نیز در این دو نهاد ولایی مشهود است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برکات انقلاب اسلامی یادآور شد: تمام قد از ارزش‌های اسلامی و انقلابی صیانت می‌کنیم.
این مقام مسؤول در پایان با بیان اینکه هماهنگی و هم‌افزایی مطلوبی میان ناجا و بسیج حاکم است، تأکید کرد: این رویکرد باید تقویت شود.
گفتنی است، سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اقدامات نیروی انتظامی در صیانت از ارزش‌های اسلامی و انقلابی تقدیر کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟