به گزارش رکنا، به نقل از ستاد خبری جشنواره سینما حقیقت، جوایز متعددی به فیلم جایی برای فرشته ها نیست تعلق گرفت:

- بهترین موسیقی:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 100 میلیون ریال به «حبیب خرایی‌فر» آهنگساز فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» تعلق گرفت.

«جایی برای فرشته ها نیست» و «خط باریک قرمز» به جایزه هنر و تجربه رسیدند

در ادامه مراسم با حضور دو کارگردان تقدیر شده جایزه هنر و تجربه سال گذشته جشنواره سینما حقیقت، بابک بهداد و آرمین ایثاریان برای اهدای جایزه هنر و تجربه روی صحنه آمدند و تندیس هنر و تجربه و مبلغ 80 میلیون ریال مشترکاً به سام کلانتری، کارگردان «جایی برای فرشته‌ها نیست» و فرزاد خوشدست، کارگردان «خط باریک قرمز» اهدا شد.

برترین ها بر اساس آمار:

همچنین عنوان برترین ها بر اساس آمار به فیلم های مستند «جایی برای فرشته ها نیست»، «صحنه هایی از یک جدایی»، «تارهای ممنوعه»، «خط باریک قرمز»، «آدور» تعلق گرفت.

جایزه ویژه تماشاگران:

سپس نوبت به اهدای جایزه ویژه تماشاگران رسید و علیرضا حسینی نماینده ویژه انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند و منوچهر شاهسواری روی سن آمدند. جایزه تماشاگران، تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ 150 میلیون ریال به محمد شکیبانیا و محسن شاه محمد میراب سرمایه‌گذار فیلم «جایی برای فرشته ها نیست» اهدا شد.

سه فیلم پرمخاطب:

در ادامه این مراسم مهدی شامحمدی دبیر اجرایی و عضو شورای سیاست‌گذاری آرای مردمی، سه فیلم پرمخاطب سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت را به این ترتیب اعلام کرد: «جایی برای فرشته ها نیست» رتبه اول، «پروژه ازدواج» رتبه دوم و «صحنه هایی از یک جدایی» رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سینما تیکت:

همچنین در ادامه مراسم اختتامیه و به گزارش سینماتیکت ؛ سه مستند پرفروش جشنواره اعلام شدند که به ترتیب «جایی برای فرشته نیست»، «واکس چه» و «صحنه هایی از یک جدایی» بودند.

مستند بلند:

جایزه ویژه هیات داوران بخش مستند بلند نیز شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 2000 دلار ( هریک به مبلغ 1000 دلار) به طور مشترک به فیلم‌های «قهرمان گله» ساخته تون فان زانتفورت از کشور هلند و «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری از ایران تعلق گرفت. دبیر سفارت هلند در ایران به نمایندگی از زانتفورت جایزه فیلم «قهرمان گله» را دریافت کرد.

و در آخر برگزیدگان بخش مستند بلند بین‌الملل: «خسوف»، «قهرمان گله» ، «جایی برای فرشته ها نیست»، «کنار رینگ» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟