دستگیری سارقان به عنف تلفن‌های همراه در ساوه

 فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از شناسایی و دستگیری زوجی که با همدستی یکدیگر اقدام به ۸ فقره سرقت به عنف از تلفن‌های همراه شهروندان ساوجی کرده بودند، در عملیات هدفمند پلیس آگاهی این شهرستان خبرداد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی اکبر عیسی آبادی"در در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در خصوص سرقت به عنف تلفن همراه از ۳ نفر از شهروندان ساوجی، کارآگاهان پلیس شهرستان ساوه، در تحقیقاتی فراگیر موفق به شناسایی سارقان مورد نظر شدند.

او افزود: با یک برنامه ریزی عملیاتی منسجم، سرانجام مخفیگاه سارقان شناسایی و مشخص شد که یک زوج سارق، با مشارکت یکدیگر اقدام به سرقت به عنف از شهروندان و ربودن گوشی‌های تلفن همراه آنان می‌کرده اند.

سرهنگ عیسی آبادی افزود: پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام عملیاتی مناسب و غافلگیرانه، در نهایت موفق به دستگیری سارقان مذکور در مخفیگاهشان شدند.

او در پایان با اشاره به اعتراف سارقان مورد نظر به انجام ۸ فقره سرقت به عنف از شهروندان در بازجویی‌های فنی کارآگاهان پلیس شهرستان ساوه، بیان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟