کشف 2 تن مواد مخدر در استان مرکزی

 سردار به گزارش رکنا، حسن مفخمی شهرستانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهم‌ترین راهبردهای پلیس استان با توجه به نوع مطالبات و دغدغه‌های مردمی در مبارزه با مواد مخدر، توسعه قابلیت‌ها و توانمندی‌های لازم برای اقتدار عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاقچیان و خرده‌فروشان موادمخدر است.

وی افزود: در تحقق این مهم از یک سو انتظارات، توقعات و مطالبات به حق جامعه به صورت مستمر مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد و از سویی دیگر تحول در ساختار سازمانی در ابعاد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، متناسب با تغییرات و تحولات اجتماعی نیز پیگیری می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشفیات پلیس استان مرکزی در پنج ماهه نخست سال جاری ادامه داد: در بعد مقابله‌ای با توجه به نوع مسئولیتی که به نیروی انتظامی محول شده است، ماموران انتظامی در این بازه زمانی موفق به کشف دو تن و 42 کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند.

مفخمی شهرستانی بیان داشت:‌ طی این عملیات‌ها یک هزار و 955 نفر خرده فروش و نگهدارنده مواد مخدر و 88 نفر قاچاقجی دستگیر شدند و تعداد 6 باند مواد مخدر نیز منهدم شد.

کشف محموله مواد مخد رد راستان مرکزی

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی همواره کار ویژه خود را تولید و تامین نظم و امنیت اجتماعی می‌داند و در تحقق این مهم بر مشارکت مسئولانه تمام دستگاه‌ها و آحاد جامعه تاکید دارد.

وی خاطرنشان کرد: در برخورد با معضل مواد مخدر نیز با توجه به آثار سوء فردی و اجتماعی آن لازم است دغدغه‌ای اجتماعی نسبت به موضوع ایجاد شده و آحاد جامعه به ویژه در موضوعات فرهنگی با رویکردی متهدانه نسبت به وظایف خود احساس مسئولیت داشته باشند و شهروندان بدانند که پلیس با تمام قوا در برخورد با سودجویان مواد مخدر قاطعیت و برنامه ریزی دارد.

مفخمی‌شهرستانی گفت:‌ تلفن 110 در تمام ساعات شبانه روز آماده دریافت هرگونه گزارش و اطلاع از سوی شهروندان در خصوص هرگونه فعالیت مجرمانه است و سامانه تلفنی 197 نیز بستری است برای انعکاس انتقادها، پیشنهادها، شکایات و یا پیام های قدردانی از نوع عملکرد پلیس که به راحتی شهروندان می‌توانند از این سامانه در افزایش اثربخش اقدامات پلیس استفاده کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟