جواد نصیری دبیر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات

معاون قرآن و عترت در حکمی، جواد نصیری را به عنوان "دبیر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات " منصوب کرد.

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت در حکمی جواد نصیری را به عنوان "دبیر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات " منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج و گسترش فرهنگ و معارف قرآن و اهل بیت علیه السلام و حمایت از تولید آثار و محصولات ممتاز قرآنی، جشنواره‌های مختلف را با همکاری نهادها، موسسات و فعالان فرهنگی و قرآنی کشور برگزار می‌کند.

بر این اساس و بنا بر پیشنهاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان "دبیر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات" منصوب می‌کنم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و مشارکت هنرمندان متعهد و خلاق، شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد ارزنده فرهنگی باشیم که بی‌تردید پنجره‌ای به دریای لبریز از عشق و ارادت به ساحت مقدس قرآن کریم و عترت طاهره خواهد بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟