کمیسیون های تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف شد

به گزارش رکنا، این لیست امروز (شنبه 31 خرداد) در اختیار خبرگزاری خانه ملت قرار گرفته است و به شرح زیر است:

کمیسیون اقتصادی

1-محمدرضا پورابراهیمی داورانی

2-محمدحسین حسین زاده بحرینی

3- سیداحسان خاندوزی

4-احمد امیرآبادی فراهانی

5- مهدی طغیانی

6- غلامرضا مرحباء

7- علی رضائی

8- سیدناصر موسوی لارگانی

9- انور حبیب زاده بوکانی

10- شهباز حسن پوربیگلری

11- محمد باقری

12- محمد علی پور

13- مجتبی توانگر

14- محسن علیزاده

15- سیدغنی نظری خانقاه

16- مسلم صالحی

17- عفت شریعتی کوهبنانی

18- سمیه محمودی

19- سید لفته احمدنژاد

20- محمد صفائی دلوئی

21- صمداله محمدی

22- سید کاظم موسوی

کمیسیون اجتماعی

1-علی اصغر عنابستانی

2- علی بابائی کارنامی

3- سیدکریم حسینی

4- سیداحسان قاضی زاده هاشمی

5- حسن لطفی

6- حسین گودرزی

7- سیدسلمان ذاکر

8- خلیل بهروزی فر

9- مهدی عیسی زاده

10- علی زنجانی حسنلوئی

11- سیدحمزه امینی

12- عباس گودرزی

13- مجید انصاری

14- ولی اسماعیلی

15- علی اکبر بسطامی

16- فاطمه رحمانی

17- اردشیر مطهری

18- مهدی شریفیان

19- فاطمه قاسم پور

20- حسین حاتمی

21- کیومرث سرمدی واله

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

1-وحید جلال زاده

2- شهریار حیدری

3- یعقوب رضا زاده

4- ابراهیم رضائی

5- علی علی زاده

6- سیداحمد آوائی

7- مجتبی ذوالنوری

8- جلیل رحیمی جهان آبادی

9- عباس مقتدای خوراسگانی

10- سیدعلی آقازاده دافساری

11- محمود احمدی بیغش

12- روح اله حضرت پور طلا تپه

13- جواد کریمی قدوسی

14- محسن پیرهادی

15- مهدی سعادتی بیشه سری

16- محمود عباس زاده مشکینی

17- ابراهیم عزیزی

18- ابوالفضل عموئی

19- سارا فلاحی

20- عباس گلرو

21- فدا حسین مالکی

22 - حسین نوش آبادی

23- زهره الهیان

کمیسیون انرژی

1- فریدون عباسی دوانی

2- مصطفی نخعی

3- موسی احمدی

4- هادی بیگی نژاد

5- مالک شریعتی نیاسر

6- سیدموسی موسوی

7- عبدالکریم جمیری

8- احمد مرادی

9- فریدون حسنوند

10- سهراب گیلانی

11- حبیب آقاجری

12- روبرت بگلریان

13- قاسم ساعدی

14- حسین حسین زاده

15- عبدالعلی رحیمی مظفری

16- ابراهیم متینیان

17- محمدطلا مظلومی آبزرگه

18-کیوان مرادیان کوچکسرائی

19- مجید ناصری نژاد

20- رمضانعلی سنگدوینی

21-منصور شکرالهی

22- پرویز محمدنژادقاضی محله

23- علیرضا ورناصری قندعلی

کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات

1-جعفر قادری

2- محمد مهدی مفتح

3- محمد خدابخشی

4- الیاس نادران

5- سید شمس‌الدین حسینی

6- مهرداد گودرزوند چگینی

7- غلامرضا تاجگردون

8- سیدمحمدرضا میرتاج ‌الدینی

9- رحیم زارع

10- عبدالرضا مصری

11- حمیدرضا حاجی‌بابایی

12- علیرضا شهبازی

13- آرش زره تن لهونی

14- ولی اله فرزانه

15- غلامحسین کرمی

16- جبار کوچک نژاد ارم ساداتی

17- رجب رحمانی

18- مجتبی رضاخواه

19- محسن زنگنه

20- محمدرضا دشتی اردکانی

21- عیسی جعفری

22- بهروز محبی نجم‌آبادی

23- احسان ارکانی

کمیسیون عمران

1-علی نیک زاد ثمرین

2 - احمد دنیامالی

3- علیرضا پاک فطرت

4- اقبال شاکری

5- احمد جباری

6- صدیف بدری

7- کمال علی پورخنکداری

8- محمدرضا رضائی کوچی

9- اسماعیل حسین زهی

10- منصور آرامی

11- سیدالبرز حسینی

12- عادل نجف زاده

13- علی اصغر خانی

14- علی آذری

15- آرا شاوردیان

16- غلامرضا شریعتی اندراتی

17- مجتبی یوسفی

18-کمال حسین پور

19-رحمت اله فیروزی پوربادی

20- شارلی انویه تکیه

21- غلامعلی کوهساری

22- محمد سرگزی

23- احمد محرم زاده یخفروزان

کمیسیون صنایع و معادن

1- رضا تقی پورانوری

2- محمدحسین فرهنگی

3- سیدمحسن دهنوی

4- عزت اله اکبری تالارپشتی

5- سیداحمد رسولی نژاد

6- علی اکبر کریمی

7- مصطفی طاهری

8- اله ویردی دهقانی

9- روح اله ایزدخواه

10- حجت اله فیروزی

11- علی جدی

12- روح اله عباس پور

13- سیدجواد حسینی کیا

14- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

15- علیرضا سلیمی

16- معصومه پاشائی بهرام

17- عبدالناصر درخشان

18- بهزاد رحیمی

19- سیدعلی موسوی

20- لطف اله سیاه کلی

21- فرهاد طهماسبی

22- مهدی عسگری

23- یوسف داودی

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

1- جلال محمودزاده

2- سیدجواد ساداتی نژاد

3- غلامرضا نوری قزلجه

4- محمدجواد عسکری

5- ذبیح الله اعظمی ساردوئی

6- سمیه رفیعی

7- رحمت اله نوروزی

8- پرویز اوسطی

9- محمد رشیدی

10- معین الدین سعیدی

11- امیر قلی جعفری بروجنی

12- محمدتقی نقدعلی

13- علی اکبر علیزاده برمی

14 - جعفر راستی

15- منصورعلی زارعی کیاپی

16 - احد آزادی خواه

17- سیدصادق طباطبائی نژاد

18- عباس جهانگیرزاده

19- حسین رئیسی

20- عبداله ایزدپناه

21- محمد سبزی

22 - علیرضا نظری

23- امان اله حسین پور

کمیسیون آموزش و تحقیقات

1- اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

2- محمدمهدی زاهدی

3- حبیب اله دهمرده

4- علی کریمی فیروزجائی

5- علیرضا منادی سفیدان

6- اکبر احمدپور

7- روح اله متفکر آزاد

8- احمد نادری

9- فرهاد بشیری

10- احمدحسین فلاحی

11- مهرداد ویس کرمی

12- رضا حاجی پور

13- محمدرضا احمدی

14- مهدی اسماعیلی

15- مهدی روشنفکر

16- سیدمحمد مولوی

17- محمد وحیدی

18- حسین عباس زاده امامی

19- محمدمهدی فروردین

20- امان قلیچ شادمهر

21- شیوا قاسمی پور

22- حسین حق وردی

گفتنی است، اسامی اعضای 4 کمیسیون تخصصی باقی مانده پس از تعیین تکلیف و نهایی شدن طی روز های آینده از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟