به گزارش رکنا،‌حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه هرگونه تغییر در برجام اشتباه فاحش است، گفت: اینکه برخی می گویند باید تغییراتی در این توافق نامه بین المللی ایجاد شود دچار اشتباه استراتژیک شده اند و می خواهند از جیب ملت ایران برداشت کنند و به جیب غربی ها بریزند.

وی با تاکید براینکه ایران در برجام به تمامی تعهدات خود عمل کرده و غربی ها بد عهدی کردند، افزود: ابتدا غربی ها باید سهم خود از برجام را بیاورند و سپس مطالبه جدید در این توافق نامه داشته باشند.

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه حتی ارائه پیشنهاد تغییر در برجام این توافق نیم بند را سست می کند، افزود: برجام تاکنون جزء ضرر برای ایران چیزی نداشته است، اگر بخواهیم تغییری در آن ایجاد کنیم اشتباه دیگری را مرتکب می شویم، چون طرف مقابل ما تاکنون فریب کاری و کلاهبرداری کرده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید براینکه مجلس با هرگونه تغییر در برجام مخالف است، اظهار داشت:چون برجام در مجلس مصوب شده است باید هرگونه تغییر در برجام با مصوبه مجلس انجام شود که قطعا نمایندگان با این موضوع مخالف هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟