علی بختیار درباره اینکه تعامل وزرا با مردم و آگاه سازی مردم از برنامه‌ها و اهدافشان چقدر می‌تواند در تلطیف فضای جامعه موثر باشد، بیان کرد: یکی از موضوعاتی که می‌تواند در شرایط امروز باعث دلگرمی مردم شود و پشتوانه مردمی را برای بخش‌های مختلف کشور ایجاد کند اطلاع‌رسانی مناسب و برگزاری نشست‌های خبری از سوی مسئولان، وزرا، معاونین رئیس‌جمهور و خود شخص رئیس‌جمهور است.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید کارهایی که انجام می‌دهند و اهدافی که در سر دارند را به اطلاع عموم مردم برسانند چراکه تحقق اکثر اهداف نیاز به همکاری نخبگان و اقشار مختلف مردم دارد. اگر این همکاری شکل بگیرد بسیاری از مشکلات که امروز با آن مواجه هستیم رفع می‌شود.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس گفت: رسانه‌ها نقطه اتصال بین مردم و دولت هستند، از یک طرف دولت را در مقابل مردم پاسخگو می‌کنند و از سوی دیگر با انتقادهای سازنده‌ای که مطرح می‌کنند زمینه رفع مشکلات و گرفتاری‌ها را فراهم می‌سازند. بدون مطرح شدن چالش‌ها نمی‌توان نسبت به حل آنها اقدام کرد.

بختیار تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید جلسات چالشی را با اصحاب رسانه برگزار کنند تا بتوانیم به سمت رفع مشکلات حرکت کنیم.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟