آزادسازی 105 کیلومتر از سواحل غرب مازندران

به گزارش رکنا ، عبدالرضا سنگاری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-نوشهر سنگاری با بیان اینکه تاکنون ۱۰۵ کیلومتر از حریم ۶۰ متری دریا در غرب مازندران آزاد سازی شده است، گفت: طبق برآورد صورت گرفته ۸۰۰ هکتار از این اراضی تاکنون آزاد شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

او با بیان اینکه غرب مازندران دارای حدود ۱۴۰ کیلومتر طول ساحلی است، افزود: بنا به تاکید استاندار مازندران بجز آن مناطقی که در اختیار ارگان‌های امنیتی قرار دارد سایر مناطق باید بزودی آزاد و در اختیار مردم قرار گیرد.

آزاد سازی اراضی ملی در مازندران

سنگاری گفت: در راستای حفظ و صیانت از بیت المال، ۳۷ هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی غرب مازندران نیز در ۶ ماه نخست امسال از دست متجاوزان باز پس گرفته شد.

او افزود: از این میزان ۱۲ هکتار در ۳۲ فقره از طریق احکام صادره قضایی و ۲۵ هکتار در ۱۵۰ فقره نیز به استناد تبصره ذیل ماده ۵۵ آزادسازی شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-نوشهر در ادامه از تعامل و همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با منابع طبیعی قدردانی و افزود: این روند باعث کاهش سوء استفاده سودجویان و متجاوزان به اراضی ملی گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟