‍ اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در خرم آباد

سرهنگ عباس دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار رکنا در خرم آباد، اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد قاطع با هرگونه هنجار شکنی در ۴۸ ساعت گذشته طرح ارتقا امنیت اجتماعی درسطح شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: پس از برنامه ریزی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی ماموران انتظامی شهرستان موفق به شناسایی سارق و با هماهنگی قضائی دستگیر و پس از انجام تحقیقات فنی به ۲۵ فقره انواع سرقت اعتراف کردند، همچنین در بحث توقیف خودروها و موتورسیکلت هایی که اقدام به مخدوش کردن پلاک و یا با حرکات نمایشی و آلودگی صوتی برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کنند ۳۵ دستگاه  توسط همکاران توقیف و روانه پارکینگ شده است.

سرهنگ دولتشاهی افزود: در این راستا ۳ خرده فروش مواد مخدر در سطح شهرستان شناسایی و پس از بازرسی از محل های مورد نظر  مقدار ۱۳۵ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ۸ معتاد متجاهر نیز در سطح محلات جمع آوری و تحویل کمپ های مجاز به منظور ترک اعتیاد بازپروری شد.

فرمانده انتظامی خرم آباد در ادامه ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم، از شهروندان خواست، هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام تا بلافاصله اقدام لازم بعمل آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟