صدور مجوز ۴۰ سایت جدید در لرستان

نبی اله شمسی فر در گفتگو با خبرنگار رکنا در خرم آباد، اظهار داشت: با وجود ویروس منحوس کرونا در کشور و دنیا نقش تلفن همراه در اتصال دانش آموزان، دانشجویان و حوزویون در تشکیل کلاس در فضای مجازی مهم و تاثیرگذار بوده است.

وی افزود: همراه اول یک شرکت مستقل بزرگ است که ما در استان ها تقریباً به عنوان پیمانکار آن ها عمل می کنیم و تا الان شرکت همراه اول خیلی استان ها و شهرستان ها را در تصمیمات خود در زمینه نصب دکل های مخابراتی دخالت نمی داد اما در حال حاضر این رویه تغییر کرده است. 

مدیر مخابرات منظقه لرستان بیان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده در شهرستان کوهدشت برای پوشش روستای طرهان شرقی، پشت تنگ پایین، رحیم خان، صیدرضا، ملک علی و چند روستای دیگر، سایت تخصیص دادند و در حوزه درب گنبد و بلوران یک سایت و روستای خیران دره نیز یک سایت تخصیص داده شده است.

شمسی فر اضافه کرد: در شهرستان کوهدشت سایت های باباگردالی و آب باریک را تمام کردیم و سایت چنار در حال احداث است که ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: همچنین سایت نیله سادات را در شهرستان کوهدشت در دست اقدام داریم، اگر مشکل جاده دسترسی و برق آن رفع شود عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

مدیرمخابرات منطقه لرستان یادآور شد: کار سایت تنگ ریکا و تنگ رژی تمام و به بهره برداری رسیده و سهم ایجاد سایت های جدید را برای شهرستان کوهدشت در برنامه های سیار ببینیم و دو سایت شهری برای پوشش نقاط جدیدالاحداث در این شهرستان در نظر گرفتیم که بتوانیم پوشش کامل و جامعی را داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟