نام نویسی ۲۱ داوطلب شورای شهر خرم‌آباد در نخستین روز

به گزارش خبرنگار رکنا در خرم آباد، جعفر طولابی در جمع خبرنگاران افزود: مهلت نام نویسی داوطلبان شورای اسلامی شهر به مدت یک هفته و هر روز تا پایان ساعت ۱۸ است.

وی با اشاره به اینکه از مجموع ثبت نامی های روز نخست  ۱۹ نفر مرد و ۲ نفر زن هستند اظهار داشت: این افراد به صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نام خود را انجام داده اند.

فرماندار خرم آباد تاکید کرد: انتظار ما از داوطلبان این است که در روزهای آغازین با مراجعه حضوری و غیرحضوری ثبت نام خود را انجام دهند و این امر را به روزهای پایانی موکول نکنند.

طولابی عنوان کرد: از امروز به مدت هفت روز داوطلبان می توانند راس ساعت هشت تا ۱۸ با در دست داشتن تمام مدارک به صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نام کنند و همه آنها بر اساس الزام قانون باید گواهی عدم سو پیشینه را ارائه دهند.

وی اظهار داشت: مهلت هفت روزه ثبت نام قابل تمدید نیست بنابراین ئاوطلبان در این فرصت باقی مانده نام نویسی خود را به صورت کامل انجام دهند چراکه اگر پرونده ای ناقص باشد، قابل رسیدگی نخواهد بود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

شورای اسلامی شهر خرم آباد ۹ عضو اصلی دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟