‍ کاداستر کلیه املاک و اراضی دولتی و ملی مانع تجاوز به حقوق دولت می شود

به گزارش خبرنگار رکنا، علی اکبر باقری در مراسم تکریم و معارفه سرپرست ثبت اسناد و املاک شهرستان بروجرد با بیان این مطلب که احترام و اکرام در شان متقاضی یکی از وظایف کارکنان ثبت اسناد و املاک لرستان است افزود: تسریع در رسیدگی به تقاضای اشخاص و تلاش در کاهش تردد مردم باید مورد توجه قرار گیرد.

 گفتنی است در ادامه این مراسم، طی حکمی از سوی دکتر علی هادی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سید مهدی موسوی به سمت سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بروجرد منصوب گردید.

در حکم صادره از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سرلوحه کار قرار گرفتن رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای اهداف و برنامه های سازمان، استفاده مؤثر از منابع و امکانات موجود و اهتمام بر برنامه ریزی در انجام کلیه فعالیتها و رعایت کلیه قوانین و مقررات همچنین اهتمام ویژه در ارتقاء سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع مورد تأکید قرار گرفته شده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان در ادامه تصریح کرد: با توجه به روحیه  جهادی آقای سیدمهدی موسوی، سرپرست جدید ثبت بروجرد و همکاری صمیمانه کارکنان با رئیس جدید، ابراز امیدواری نمود در تعامل بیشتر سرپرست جدید با ارگانهای دولتی در جهت تثبیت اراضی و املاک ادارات شهرستان بروجرد شتاب بیشتری صورت گیرد.

در پایان این نشست، ضمن تقدیر از عملکرد قریب ۳ سال، فریدون نعمتی و ضمن تبریک بازنشستگی و آرزوی موفقیت برای او، سید مهدی موسوی بعنوان سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک بروجرد معرفی شد.

گفتنی است سرپرست جدید واحد ثبتی بروجرد، بیش از ۱۷ سال سابقه کار در اداره کل ثبت اسناد و املاک لرستان را دارد و پیش از این به عنوان معاونت واحد ثبتی خرم آباد مشغول به کار بوده است.

لرستان_خرم آباد، امین پارسا

 

آیا این خبر مفید بود؟