افراد فرصت طلب باایجاد هیاهو از ورود مدیرعامل به کارخانه جلوگیری کردند

به گزارش رکنا ، مصطفی نظری اظهار کرد: با پیگیری مستمر رئیس کل دادگستری خوزستان و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، کارگران شرکت نیشکر هفت تپه حقوق خود را تا مردادماه دریافت کردند و مابقی حقوق آنان نیز با پیگیری‌های صورت گرفته به تدریج پرداخت می‌شود.

به گزارش دادگستری خوزستان، وی در خصوص علت بازداشت تعدادی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه نیز افزود: چند روز پیش تعدادی افراد سودجو و فرصت‌طلب با راه اندازی تجمعات کارگری و ایجاد هیاهو جلوی درب کارخانه و ممانعت از ورود مدیرعامل، باعث ایجاد ناآرامی و اغتشاش شدند که با دستور قضایی قاضی کشیک بازداشت شدند لذا با توجه به عدم توانایی ارائه وثیقه درنظر گرفته شده، هنوز در بازداشت به سر می‌برند.

دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: با توجه به فصل تولید و بهره‌برداری کارخانه و با توجه به منویات مقام معظم رهبری که امسال را سال جهش تولید نامگذاری کرده‌اند و همچنین تاکیدات رئیس محترم قوه قضائیه در خصوص حمایت از تولید ملی، با هرگونه ایجاد ناامنی و ممانعت از تولید، برخورد قانونی مناسب می‌شود.

نظری تصریح کرد: حقوق و دستمزد شهریورماه کارگران آماده شده و به زودی پرداخت می‌شود و تا پایان سال پرداخت حقوق‌ها مستمرا و به روز انجام می‌شود لذا کارگران شریف شرکت نیشکر هفت تپه از این جهت دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی افزود: از کلیه کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی و مردم عزیز شهرستان شوش انتظار داریم با همدلی، اجازه ندهند چرخ کارخانه‌ها از حرکت باز بایستد و تولید متوقف شود.

دادستان عمومی و انقلاب شوش همچنین هرگونه بیماری و انتشار ویروس کرونا در زندان دزفول را تکذیب کرد و گفت: هیچ کدام از کارگران بازداشت‌شده شرکت نیشکر هفت تپه به کرونا مبتلا نشده‌اند و همگی در سلامت کامل هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟