بازدید معاون دادستان نظامی استان از پلیس امنیت اخلاقی تهران

به گزارش رکنا ، سازمان قضایی نیروهای مسلح، معاون دادستان نظامی استان تهران سرزده از پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ بازدید کرد.

در جریان این بازدید که با هدف نظارت مؤثر بر ضابطان نظامی در چهارچوب قوانین و رعایت حقوق شهروندی صورت گرفت، سیداحمد حسینی‌نسب معاون دادستان نظامی استان تهران به همراه یکی از قضات و مدیر دفتر دادسرای نظامی تهران، روند اجرای «طرح ناظر» در پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش دادسرای نظامی تهران، این مقام قضایی در جریان این بازدید با تعدادی از مراجعان گفت‌وگو و سؤالات و انتقادات آنها را شنید.

معاون دادستان نظامی استان تهران در ارزیابی خود از این بازدید به روابط عمومی گفت: شاهد پاسخ‌گویی به سؤالات و راهنمایی و رفع مشکلات مراجعان توسط رئیس و کارکنان پلیس امنیت اخلاقی بودیم و ارزیابی ما از عملکرد آنها در این بخش مثبت است.

حسینی‌نسب به بیشترین مراجعان پلیس امنیت اخلاقی در جریان اجرای طرح ناظر اشاره کرد و افزود: تعدادی از آنها به پیامک‌های ارسالی اعتراض داشتند که اعتراض آنها ثبت می‌شد و تعداد دیگری هم کتباً متعهد به عدم کشف‌حجاب یا بدحجابی می‌شدند.

آمار بالای اعتراضات روزانه

این مقام قضایی به آمار بالای اعتراضات روزانه اشاره کرد و گفت: در دیدار با رئیس و مسئولان پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ رفع معایب موجود، تلاش بیشتر برای رعایت حقوق شهروندان و رسیدگی دقیق و سریع به اعتراضات مراجعان طرح ناظر مورد تأکید قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب و امنیت اخلاقی جامعه گفت: مقرر شد تا مشکلات موجود در اجرای طرح ناظر سریعتر برطرف شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟