تاکید رییس قوه قضاییه در مورد راه اندازی یک کارخانه

به گزارش رکنا ، آیت الله رییسی در پایان سفر به شیراز که ۲۲ خرداد ماه برگزار شد با تعدادی از فعالان اقتصادی استان فارس دیدارکرد.

در این نشست، رییس قوه قضاییه در مورد فردی که به دلیل بدهی، کارخانه‌اش تعطیل شده بود و مطالباتی به کارگران و هیات حمایت داشت و حمایت قضایی جهت تسویه فوری مطالبات و همچنین راه اندازی مجدد کارخانه را میخواست گفت که دادستان مرکز استان و سازمان بازرسی ظرف چند روز موضوع را دنبال کنند تا کارخانه راه بیفتد.

رییس قوه قضاییه خطاب به استاندار گفت: رییس کل دادگستری و دادستان مرکز استان فارس پیگیری‌های لازم را انجام می دهند و حداکثر ظرف یک زمان یک ماهه شما نیز موضوع را پیگیری کنید تا این کارخانه روی خط تولید بیفتد و رونق بگیرد.

با توجه به راهکار دیده شده در جلسه مسوولین استانی حاضر در نشست به اتفاق قول حل مشکل یکماهه این کارخانه را دادند.

جلسه 3 ساعته درباره کارخانه مخابرات از راه دور شیراز

در همین زمینه امروز جلسه ای سه ساعته توسط استاندار و دادستان مرکز استان فارس در مورد کارخانه مخابرات از راه دور شیراز(iti)در اجرای دستور ریاست قوه قضاییه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور رییس کل دادگستری استان فارس، دادستان مرکز استان، استاندار، رییس هیات حمایت از صنایع کشور، دبیر کارگروه رفع موانع تولید کشور و سهامدارعمده کارخانه و جمعی از مدیران اجرایی این استان برگزار شد.

قاضی آسیابی دادستان مرکز استان فارس با اشاره به این موضوع اظهار کرد: پس از تبادل نظر اعضای جلسه، تدابیر لازم جهت تعیین تکلیف مطالبات کارگران و بازگشایی کارخانه اتخاذگردید و مقرر شد ظرف چند روز آینده مصوبات جلسه اجرایی و ظرف مهلت تعیین شده از ناحیه ریاست قوه قضاییه کارخانه بازگشایی گردد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟