به گزارش رکنا، تعدادی از مالباختگان پروژه آریانا با تجمع مقابل دادسرای عمومی شهر ری از بازپرس شعبه 4 دادسرای این شهر به دلیل پیگیری و تعیین تکلیف این پرونده قدردانی کردند.

سازنده پروژه مجتمع مسکونی "آریانا" واقع در شهرری حدود 8 سال پیش 8میلیارد تومان از 190 بی‌خانمان پول گرفت تا طی 2 سال مسکن (سال 92) آنها را تحویل دهد. طی سال‌های اخیر بدعهدی سازنده باعث بروز مشکلات متعددی برای مالباختگان شده است.

مالباختگان آریانا طی سال‌های اخیر پیگیری‌های فراوانی را در راستای احقاق حقوق خود انجام دادند که تجمع دیماه سال 97 مقابل دادگستری تهران یکی از آنها بود.

این مالباختگان اسفند 95 نیز در نامه‌ای به وزارت دادگستری با شرح حالی از وضعیت و اتفاقاتی که بر آنها رفته، خواستار رسیدگی به موضوع عدم ساخت، تکمیل و تحویل واحدهای مذکور از سوی سازنده شده بودند.خریداران پروژه مسکونی آریانا واقع در ورودی شهر ری فروردین ماه سال گذشته در اعتراض به عدم توجه سازنده این طرح به خواسته‌های آنها مقابل ساختمان فرمانداری شهر ری تجمع کردند. آنها مرداد امسال نیز مقابل دادسرای شهر ری تجمع کرده بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟