حمایت بسیج سازندگی از کارآفرینی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س)

به گزارش رکنا از قم، سرهنگ محمود داود آبادی صبح شنبه در حاشیه نشست تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی استان قم و دانشگاه حضرت معصومه (س) در راستای توانمندسازی و حمایت از بانوان دانشجوی کارآفرین این دانشگاه در گفتگو با خبرنگاران گفت: فعالیت در دانشگاه حضرت معصومه (س) بر اساس نیاز واقعی جهش تولید است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با بیان اینکه در موضوع تولید، توزیع و مصرف؛ شناسایی، شبکه سازی و توانمند سازی که مد نظر بسیج سازندگی است در این دانشگاه صورت می‌گیرد و ما به دنبال استفاده از این ظرفیت هستیم، افزود: استعدادیابی قبل از ورود هیجانی به بازار کار یکی از ضروریت های جهش تولید است.

 

وی با تاکید بر اینکه دانشجویانی که بتوانند رشته تحصیلی را به صورت کاملاً تخصصی و علمی فرا بگیرند قطعاً از حمایت‌های بسیج سازندگی از جمله مشاوره‌های شغلی و حمایت‌های مالی و دریافت منابع ارزان قیمت می‌توانند بهره مند شوند، ادامه داد: مهمترین دستاورد این جلسه کنار هم قرار گرفتن دانش، تخصص، تجربه و توان اجرایی است.

 

داودآبادی با اشاره به اینکه کنار هم قرارگرفتن دانش، تخصص، تجربه و توان اجرایی به نفع هر دو طرف خواهد بود، گفت: می‌تواند سرمایه انسانی گرانبهایی را که در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند را به جریان اشتغالزایی و کارآفرینی کشور متصل کند و در جهت تحقق جهش تولید به حرکت دربیاورد.

 

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه در ۵ ماده به امضا رسید.

مداح نظری/ قم

 

آیا این خبر مفید بود؟