سردار "سید محمود میرفیضی"  اظهارداشت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی، دارویی و کالاهای اساسی و ضروری در یک انباری در قم، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قم قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: کارآگاهان با مشارکت سازمان صمت، غذا دارو و یکی از مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی استان از محل موصوف بازرسی که تخلفات شرکت در 2 بخش دارویی و غذایی به اتهام های احتکار، عدم اعلام موجودی صورتجلسه، اموال توقیف و امانت سپاری شد.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در این رابطه اقلام دارویی، غذایی، خوراکی و شوینده و بهداشتی شامل شیر خشک، ماسک، سرنگ، مواد ضد عفونی کننده، روغن، مایع دستشویی و ظرفشویی، پودر لباسشویی، قند و شکر، حبوبات، کنسروجات و رب گوجه فرنگی کشف شد.

سردار میرفیضی خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش اموال کشف شده را 35 میلیارد و 438 میلیون تومان اعلام که در نهایت مدیر شرکت به مرجع قضائی استان معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان از هموطنان در خواست کرد، در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت های غیرقانونی، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟