به گزارش رکنا، سهراب امدادی‌فر با اشاره به حمایت‌ها از تولیدکنندگان در سال رونق تولید اظهار داشت: در سه سال گذشته بسته حمایتی مالیاتی از واحدهای تولیدی کامل بوده و در سال جاری نیز با قدرت این کار انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بخشودگی مالیاتی و تقسیط‌های بلندمدت از جمله این اقدامات است، ابراز کرد: به‌صورت میدانی بازدیدهایی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان به‌صورت مداوم انجام می‌شود که با بررسی مشکلات آنان در محل کارخانجات به دنبال رفع مشکل مالیاتی آنان هستیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم ابراز کرد: حمایت از بخش‌های تولیدی و صنعتی استان به شکلی خواهد بود که این واحدها از محل وصول مالیات‌ها آسیبی نبینند و در سال ٩٨ سیاست‌ها و اقدامات در مسیر تسهیل فرایند تولید و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی بوده است.

وی با اشاره به وجود پرونده‌های فرار مالیاتی در استان قم اضافه کرد: اقدامات خوبی در سال‌های گذشته در این زمینه انجام‌شده است و در سال گذشته حدود 100 میلیارد تومان فرار مالیاتی در استان قم کشف و وصول شد که پرونده‌هایی نیز در سال جاری در این زمینه تشکیل و در حال پیگیری است.

امدادی‌فر با تأکید بر اینکه هنوز تعهد مالیاتی استان در سال جاری اعلام‌ نشده و به‌صورت علی‌الحساب است، یادآور شد: در سال جاری پیش‌بینی می‌شود 10 الی 15 درصد از درآمدهای مالیاتی استان قم از محل کشف فرارهای مالیاتی باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟