به گزارش خبرنگار رکنا قزوین، استانداری قزوین به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، استاندار قزوین پیام تبریکی صادر نمود

متن پیام استاندار به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

 "بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند... من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند" (امام خمینی رضوان ا... تعالی علیه)

 

بسیج نهاد انقلابی مقدسی است که در همه لحظات پیش و پس از انقلاب پای کار خدمت به مردم ایستاده و هر لحظه برای اثبات ادعایش در مکتب آرمان‌های انقلاب اسلامی امتحان پس داده و همیشه هم پیروز صحنه های خدمت به مردم بوده است.

 یک روز در جهاد بزرگ نظامی و با سلاح ایثار و شهادت در عرصه دفاع مقدس سربلند بیرون آمد و پس از آن بر اساس مقتضیات زمان پای در جهاد علمی و نهضت خودکفایی گذاشت و کمر همت بر استقلال کشور بست و امروز هم در صحنه مبارزه با ویروس مهلک کرونا در کنار وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا مشغول خدمت و صیانت از جان مردم ایران است.

رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: «بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدان‌ها»؛ و این‌گونه است که آوازه رشادت‌های بسیجیان غیور این مرز و بوم از یک سو خواب را از چشم دشمنان این کهن دیار ربوده و از سوی دیگر برای مردم و کشور خویش آبادانی و پیشرفت را به ارمغان آورده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای عزیز و امام شهدا (ره) به ویژه شهدای گرانقدر،مخلص و والامقام بسیج، فرارسیدن هفته بسیج را حضور همه بسیجیان عزیز به ویژه بسیجیان مخلص استان قزوین تبریک و شادباش عرض می کنم،لازم می دانم از زحمات همه بسیجیان عزیز در عرصه خدمت رسانی به مردم به خصوص در حوزه مبارزه با ویروس مهلک کرونا تشکر و قدردانی نمایم.

از درگاه خداوند متعال سلامتی و سربلندی ملت شریف ایران و تمامی بسیجیان غیور مرد این سرزمین را مسئلت می نمایم.

قزوین_رکنا_سید مرتضی نصری 

 

                       

                 

آیا این خبر مفید بود؟