جذب نویسنده و بازیگر و برنامه‌نویس در نمایشگاه رصتا

به گزارش رکنا، سعید کریمی درباره پلتفرم «آرپی تی وی تو» و حضور در نمایشگاه رصتا توضیح داد: این پلتفرم روی هنرهای نمایشی موسیقی و حتی حوزه‌های مرتبط با رایانه فعالیت دارد. وجه تمایز ما با دیگر پلتفرم‌ها این است که خودمان در حوزه تولید فیلم و سریال کمک می‌کنیم و تجهیزات داریم. همچنین عوامل تولید ازجمله فیلمبردار، تدوینگر، تدارکات و نیروهای بخش‌های مختلف را جذب کرده و از این نیروها بهره می‌گیریم.

کریمی با اشاره به حضور غرفه این پلتفرم در نمایشگاه نیز عنوان کرد: یکی از رویکردهای ما جذب استعداد است که در نمایشگاه رصتا جذب و حمایت کار اولی‌ها در حوزه بازیگری و کارگردانی ازجمله رویکردهای ماست. همچنین در حوزه فیلمنامه‌نویسی طرح می‌پذیریم. تست بازیگری می‌گیریم، نمونه فیلم‌های بازیگران تازه‌کار بازبینی می‌شود و از این استعدادها در پروژه‌های خود بهره می‌گیریم.

سعید کریمی

وی همچنین درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه و رویدادهای این‌چنینی عنوان کرد: این فضا می‌تواند به تعامل بیشتر با ساترا و بقیه پلتفرم‌ها منجر شده و توسعه ایده‌های مختلفی را دربرداشته باشد. از پلتفرم در نمایشگاه رونمایی کرده و آن را به مخاطبانمان معرفی می‌کنیم و به طور رسمی مخاطب را در جریان فعالیت‌ها و رویکردها قرار می‌دهیم.

مدیر رسانه «آرپی تی وی تو» همچنین با اشاره به بخش دیگر فعالیت رسانه «آرپی تی وی تو» درباره فعالیت این پلتفرم در حوزه برنامه‌نویسی اظهار کرد: در حوزه برنامه‌نویسی نیز نیرو جذب می‌کنیم و همچنین در بخش‌های مختلف امنیت سئو، برنامه‌نویسی، سخت‌افزار و نرم‌افزار آموزش داریم. قرار است در حوزه‌های مختلفی مثل فروشگاه‌های اینترنتی خدمات، خرید کالا، تاکسی اینترنتی، غذا و... نیز حوزه کاری خود را گسترده کنیم.

وی در پایان خبر داد که دفتر این رسانه در شهرهای مختلفی از ایران ازجمله اردبیل، شیراز، شهرکرد و... فعال خواهد شد.

نمایشگاه رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران(رصتا) از ۱۱ تا ۱۴ بهمن امسال به مدت چهار روز از ساعت ۸ تا ۱۸ در سالن‌های ۷ و ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

کدخبر: 873711
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟