خبر خوش برای دوستداران تئاتر در تهران

با از سرگیری اجراهای تئاتر صاحبدلان نمایش «آسمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی شهاب راحله در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

به گزارش رکنا، اجراهای تئاتر دهمین دوره تئاتر صاحبدلان که به دلیل محدودیت‌های کرونایی در تهران و اغلب استان‌ها متوقف شده بود اجراهای خود را با نمایش «آسمانی دیگر» در محوطه تئاتر شهر از سر می‌گیرد.

در خلاصه نمایش «آسمانی دیگر» که با بازی امیرحسین مهماندوست اجرا می‌شود، آمده است: آسمان ایران تغییر کرده و گویا مردمانش از بزرگان و ستارگان دفاع مقدس فاصله گرفتند و مردی دستفروش سعی دارد تا خاطرات را روایت کند و شاید حال‌مان خوب شود.

«آسمانی دیگر» به کارگردانی شهاب راحله روزهای ۲۹ و ۳۰ دی و ۱ بهمن در محوطه تئاتر شهر ساعت ۱۶.۳۰ اجرا می‌شود.

کانون تئاتر دینی اداره‌کل هنرهای نمایشی در ادامه برگزاری تئاتر صاحبدلان در ادوار گذشته، ماه صفر امسال نیز دوره دهم این رویداد تئاتر دینی را در تهران و استان کشور در بخش صحنه‌ای، محیطی و خیابانی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کرد. اما با افزایش فراگیری کرونا در کشور اجرای نمایش‌های تئاتر صاحبدلان نیز متوقف شد و این روزها با بهبود شرایط آثار باقی مانده از اجرا در تهران و دیگر استان‌ها اواخر دی و اوایل بهمن ماه اجرا خواهند شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟